Neymar widziany w Monte Carlo przy pokerowym stole

Od dawna wiadomo, że Neymar uwielbia emocje związane z pokerem. Brazylijczyk często jest bywalcem turniejów i zasiada przy stole z profesjonalnymi graczami. Piłkarz PSG pojawił się w Monte-Carlo i wziął udział w prestiżowych zawodach.

Główne ggpoker native campaign 2 1000x600

Poker to gra umiejętności, która polega na rywalizacji z innymi. Poker jest niezwykle popularny wśród sportowców. Zasady pokera są proste i łatwe do przyswojenia dla każdego. Wielu sportowców po zakończeniu kariery rywalizuje z powodzeniem w turniejach pokerowych na całym świecie. Nie jest tajemnicą, że Neymar jest bardzo ściśle związany z pokerem. Brazylijski piłkarz od wielu lat jest bywalcem eventów pokerowych i chętnie bierze udział w rozgrywkach, zasiadając przy stole z profesjonalnymi graczami z całego świata.

Podobnie było całkiem niedawno, gdy gwiazdor PSG zawitał na turniej do Monte-Carlo. Co ciekawe, Neymar wziął udział w turnieju tuż po zremisowanym, ligowym meczu ze Strasbourgiem. PSG wówczas miało już zapewnione mistrzostwo Francji, dlatego Brazylijczyk mógł pozwolić sobie na małą odskocznię, by zasmakować smaczku hazardu przy pokerowym stole.

Neymar gra w pokera
Neymar gra w pokera

Zawodnik wziął udział w turnieju European Poker Tour. Neymarowi poszło przeciętnie, choć zajął miejsce w pierwszej połowie stawki i uplasował się na 29. miejscu na 74 uczestników. Zawodnik opłacił wpisowe, które wynosiło 25 tysięcy euro.

Co ciekawe zawodnik PSG wziął udział również w późniejszej partii, w której wpisowe wynosiło 550 euro. Tam również szybko odpadł i zakończył swój udział w rozgrywce. Mimo pokerowej przegranej Neymar świetnie bawił się w kasynie. Według relacji świadków po rozdaniach pokerowych świetnie bawił się z innymi graczami i opuścił obiekt nad ranem.

Neymar nie ma na swoim koncie wielkich sukcesów pokerowych, jednak coraz bardziej słychać, że piłkarz po zakończeniu kariery sportowej na poważnie zajmie się pokerową przygodą i niewykluczone, że wstąpi na profesjonalną ścieżkę. Czy Neymar zostanie profesjonalnym pokerzystą? Wiele na to wskazuje. Plany Neymara o zostaniu profesjonalnym graczem pokera po zakończeniu kariery sportowej obiegły momentalnie wszystkie portale informacyjne.

Eksperci już teraz widzą w nim pokerowe zadatki. Co prawda 30-latkowi brakuje jeszcze kluczowych umiejętności i pokerowej strategii, jednak panuje opinia, że Brazylijczyk ma podstawy do tego, aby rozwinąć się na klasowego pokerzystę. Eksperci wyróżniają, że brazylijski piłkarz ma ciekawą technikę gry i nie boi się ryzykownych opcji. Neymar może pomóc spopularyzować grę w pokera na całym świecie. Poker takiego ambasadora jeszcze nie miał.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon