Nietrzeźwy weekend na bytomskich drogach. Rekordzista miał prawie dwa i pół promila

Kolejny długi weekend za nami. Podczas dni wolnych policjanci patrolowali bytomskie drogi. Podczas kontroli trzeźwości mundurowi ujawnili sześciu nietrzeźwych kierowców i rowerzystkę. Rekordzista miał prawie dwa i pół promila alkoholu w organizmie.

Policja.pl
Trzezwosc kontrola

Nietrzeźwy weekend na bytomskich drogach

Do poniedziałku, 14 sierpnia policjanci zatrzymali sześciu nietrzeźwych kierowców i jedną rowerzystkę. W sobotę, 12 sierpnia około godziny 22:00 na ulicy Strzelców Bytomskich w Bytomiu policjanci zatrzymali do kontroli opla, którego kierujący 47-letni mężczyzna miał prawie dwa i pół promila alkoholu w swoim organizmie.

Godzinę później tym razem na ulicy Alei Jana Pawła II w ręce mundurowych na wpadł 43-latek, który również kierował Oplem, mając prawie półtora promila alkoholu w organizmie. Natomiast w niedzielę przed godziną drugą w nocy na ulicy Zabrzańskiej drogówka zatrzymała 27-letnią rowerzystkę, u której przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało prawie promil.

Także w niedzielę, na bytomskim odcinku autostrady A1 został zatrzymany przez policjantów Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach kierowca Peugeota. Amator jazdy na "podwójnym gazie" miał prawie promil alkoholu w organizmie.

Ponadto 14 sierpnia bytomska drogówka zatrzymała aż trzech zatrzymanych pijanych kierowców. Wszyscy zostali uchwyceni na ulicy Strzelców Bytomskich podczas kontroli trzeźwości. Zatrzymani kierowcy to mężczyźni w wieku od 42 do 50 lat, którzy w swoich organizmach mieli od jednego do półtora promila alkoholu.

Kieliszek i kluczyki

Może Cię zainteresować:

Jeździli na podwójnym gazie. Dostali poważne kary

Autor: Redakcja Bytomski

14/07/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Policja alkomat

Ponad 100 policyjnych kontroli i trzy osoby zatrzymane

Rowerzysta pijany

Pijany rowerzysta został zatrzymany na ul. Modrzewskiego

Bytomian probowal wprowadzic nowe substancje psychoaktywne

Bytomianin próbował wprowadzić nowe substancje psychoaktywne

Amfetamina

Czterech bytomian zatrzymanych za posiadanie narkotyków

Amfetamina

Chował narkotyki w mieszkaniu. Może pójść siedzieć

Pijany rowerzysta w Bytomiu

Rowerzysta wjechał w samochód, miał prawie dwa promile

Bonnie i Clyde z Bytomia

Para nastolatków próbowała ukraść odzież w markecie