(Nie)Zwykły Kebab

Jest takie miejsce w Bytomiu, do którego chętnie się wraca. Dzięki niebanalnym pomysłom właściciela, serwuje się tam nie tylko pysznego kebaba, ale również sporą porcję atrakcji dla każdego. I absolutnie nie chodzi tutaj o „atrakcje” po spożyciu posiłku, tylko autentyczne wydarzenia, przyciągające spore grono miłośników popularnego dania i dobrej zabawy.

(Nie)Zwykły Kebab

Dzień jak co dzień

Kolejny gorący dzień, piece odpalone, a mięsko się piecze. Kolejny telefon, kolejny Klient na miejscu, kolejne strużki potu spływają po plecach i to niesamowite poczucie satysfakcji, kiedy późnym wieczorem wszyscy Klienci zostają obsłużeni. Właśnie tak, mija dzień za dniem w GREG Kebab. Jednak dla samego właściciela lokalu to by było zbyt proste. Sam zwykł mawiać „My jesteśmy, bo Wy jesteście”. Motto lokalu inspiruje do działania. I tak, kolejne wakacje rozpoczęły się od wydarzeń, przygotowanych specjalnie dla klientów GREG Kebab oraz ich rodzin.

(Nie)Zwykły Kebab

Family Day już za nami!

Pod koniec czerwca br. GREG Kebab razem z OSP Sucha Góra zorganizował wyjątkowe wydarzenie - Family Day. Atrakcji było co niemiara. Dzieciaki dały upust emocjom na dmuchanym zamku. Z kolei konkursy, jak slalom z pomidorem na łyżce czy rozwijanie węża do celu – przyciągnęły starszych zawodników, w tym radnych miasta! Idealnym zwieńczeniem imprezy była możliwość użycia węża strażackiego przez uczestników, co oczywiście spotkało się wielkim entuzjazmem najmłodszych mieszkańców miasta - dzieci. Rodzicom, których zrosiła woda, było mniej do śmiechu…

„Zemsta Szefowej”, czyli IV Challenge GREG Kebab

Już niedługo, bo w najbliższą niedzielę 16-go lipca kolejny raz w szranki staną najodważniejsi z odważnych. Czwarty Challenge GREG Kebab o wdzięcznej nazwie „Zemsta Szefowej” zwiastuje nie lada wyzwanie. Najsmaczniejszy kebab okraszony najostrzejszym sosem, przygotowywanym specjalnie na tą okazję. Receptura sosu pozostaję oczywiście tajemnicą, jednak można zdradzić, że do gangu łobuzów takich jak Wąski Chilli i Habanero Kuleczka, dołączy w tym roku Tajemnicza Carolina Reaper. Przy okazji takiego wyzwania, jak zawsze nie zabraknie specjalnego gościa. O kim mowa? Cóż, tym razem będzie to GROSU. To właśnie on poprowadzi to niezwykłe wydarzenie oraz umili czas jego uczestnikom. Dodatkowo kwoty pozyskane z „wpisowego” zostaną przekazane fundacji na rzecz Mai Krzaczek. Jedno jest pewne, w weekend znowu będzie się działo.

(Nie)Zwykły Kebab

GREG nie stoi w miejscu

Chociaż najbliższa impreza zbliża się coraz większymi krokami to GREG nie spoczywa na laurach i już planuje kolejne atrakcje, wydarzenia. Podobno w połowie sierpnia Załoga lokalu wyruszy w niezwykłą podróż. Tym razem to oni przyjdą, a właściwie przyjadą do mieszkańców Bytomia! Póki co szczegóły nie są znane. Jednak plotki głoszą, aby bacznie przyglądać się bytomskim tramwajom, szczególnie tym z poprzedniej epoki. Być może na bytomian będzie czekać miła niespodzianka. Oczywiście imprezowy sezon będzie miał wielki finał. Kiedy można się go spodziewać? A no, w pierwszy weekend września, ale o tym następnym razem. Nie pozostaje nic innego, jak śledzić FanPage’a GREG Kebab, a kolejne atrakcje już nikogo nie ominą.

GREG – (Nie)Zwykły Kebab w Bytomiu
GREG Kebab zaprasza!
ul. Strzelców Bytomskich 200
41-902 Bytom
Tel. +48 784 185 344
FACEBOOK

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 15:00 - 22:00
Sobota - Niedziela 13:00 - 22:00

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon