Nowy rok szkolny, czyli nowy sezon taneczny w Szkole Tańca K&S Fit&Dance!

Co znajdziecie w grafiku?

Na najmłodsze dzieci w wieku 3-5 lat czekają zajęcia Tanecznej Akademii Przedszkolaka, a w wieku 6-7 lat - Dance Mix. Są to idealne zajęcia, gdzie tańca uczy się w formie zabawy, poprawiając tym samym koncentrację, motorykę dużą i pamięć młodych tancerzy.

Dzieci w wieku pow. 8 lat, które dysponują nadmiarem energii, warto przyprowadzić na Hip-hop bądź na Taniec towarzyski. Zajęcia są dynamiczne i pełne ekspresji, pomagają dziecku otworzyć się, uczą prezentacji siebie i zachowania na scenie.

Dorośli, którzy chcą poczuć się swobodnie na parkiecie, pozytywnie zaskoczyć najbliższych lub nauczyć ciekawych figur powinni skorzystać z kursu tańca użytkowego, a dla tych którzy szukają ciekawego sposobu na wspólny wieczór idealny będzie kurs tańca towarzyskiego.

Zajęcia tylko dla Pań również znajdą się w naszym grafiku. Uwielbiacie Zumbę? To musicie spróbować zajęć z zawodową tancerką - Latino active! Czyli proste choreografie taneczne do latynoskich rytmów. A jeżeli macie ochotę na zmysłowe kroki i trochę techniki to zapraszamy na Latino Lady. Jeżeli któraś z Pań zawsze marzyła o turniejach tańca albo chciałaby się poczuć jak w Tańcu z Gwiazdami, a nigdy nie było odpowiedniego partnera pod ręką to zapraszamy do skorzystania z programu Pro-Am, gdzie partnerować będzie zawodowy tancerz.

Oczywiście, można skorzystać również z lekcji indywidualnych, aby podszkolić taniec użytkowy bądź przygotować się do pierwszego tańca (https://www.facebook.com/pierwszy.taniec.bytom/)

Dlaczego wybrać Szkołę Tańca K&S Fit&Dance?

Bo to miejsce stworzone z pasją przez znakomitych tancerzy i instruktorów! Najlepiej sprawdzić to samemu przychodząc na zajęcia.

Właścicielami są Kinga i Szymon Harazim, czyli zawodowa para taneczna, która na parkiecie spędziła większość swojego życia. Zwycięzcy i medaliści wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów. Pięć lat temu stworzyli miejsce, w którym zaszczepiają swoją miłość do tańca u kolejnych adeptów. Zapraszają do studia w Agorze Bytom oraz Centrum Sportowego CSP (Bytom Stroszek).

Poznaj Szkołę Tańca K&S Fit&Dance:

https://www.facebook.com/ksfit...

http://ks-fitdance.pl/

Zapisy: 507 976 339,

Kontakt email: kontakt@ks-fitdance.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon