Ogromne korki w centrum Bytomia. Wskutek opadów podmyte zostało skrzyżowanie ulic Piekarskiej i Wrocławskiej

Wskutek intensywnych opadów, które przeszły przez Bytom, podmyte zostało przebudowane skrzyżowanie ulic Piekarskiej i Wrocławskiej. W związku z tym, urząd miejski tymczasowo zamknął przejazd z ulicy Kwietniewskiego do skrzyżowania ulicy Webera. W centrum Bytomia w godzinach porannych tworzyły się gigantyczne korki.

Informacje Drogowowe - Śląsk i Okolice
Korki Bytom centrum

Ulewa podmyła skrzyżowaniu ulic Piekarskiej i Wrocławskiej w Bytomiu

Z 16 na 17 maja zgodnie z prognozą Damiana Dąbrowskiego przez województwo śląskie przeszły ulewy. Intensywne opady nie ominęły także Bytomia, wskutek których w Śródmieściu podmyte zostało przebudowane skrzyżowanie ulic Piekarskiej i Wrocławskiej.

By umożliwić wykonawcy wykonanie niezbędnych prac naprawczych i i nadsypania materiału na skrzyżowaniu ul. Piekarskiej, urząd miejski tymczasowo zamknął przejazd z ulicy Kwietniewskiego do skrzyżowania ulicy Webera. W związku z tym w godzinach szczytu komunikacyjnego w centrum Bytomia tworzyły się gigantyczne korki.

- Do czasu ich zakończenia w Śródmieściu mogą występować duże utrudnienia w ruchu - poinformował Urząd Miejski w Bytomiu.

Kilka minut przed godziną 8.00 bytomski magistrat poinformował, że prace naprawcze zostały wykonane, a skrzyżowanie ulic Piekarskiej i Wrocławskiej jest już przejezdne.

Obwodnica piekarsko bytomska4

Może Cię zainteresować:

Potężne korki na obwodnicy Piekar Śląskich w stronę Bytomia

Autor: Arkadiusz Nauka

09/05/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon