Osada Słoneczna – nowe osiedle w spokojnej części miasta

Dom z ogródkiem to marzenie wielu par, czy młodych małżeństw planujących założyć rodzinę i nic w tym dziwnego. Metraż pozwala na wiele możliwość aranżacji, ale przede wszystkim każdy znajdzie własną przestrzeń, w której może odpocząć. Osada Słoneczna to nowe osiedle położone w spokojniejszej części Bytomia, oferujące osiem nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W tej urokliwej inwestycji odnajdą się rodziny z dziećmi, jak i osoby, ceniące ciszę i święty spokój. Poznajcie ją.

Idealna lokalizacja
Osada Słoneczna położona jest w spokojnej części Bytomia – przy ulicy Cegielnianej. W tym miejscu po prostu można odpocząć od miejskiego zgiełku, poczuć się bezpiecznie. Sąsiedztwo rodzinnych ogródków działkowych, parków miejskich (np. Park Miejski Kachla), czy zalesionych terenów sprawiają, że zieleń jest tutaj na wyciągnięcie ręki.

Oczywiście, Osada nie jest odcięta od świata. Bliskość infrastruktury drogowej (m.in. autostrada A1, ulica Strzelców Bytomskich, Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego) pozwala na szybki dojazd do śląskich miast jak:

  • Piekary Śląskie (ok. 5 minut),
  • Zabrze (ok. 10 minut),
  • Tarnowskie Góry (ok. 15 minut),
  • Gliwice (ok. 20 minut).

Tym samym dojazd do pracy samochodem nie jest kłopotliwy. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się również przystanki autobusowe i tramwajowe ZTM. Rodzice z dziećmi mogą odetchnąć z ulgą. W okolicy funkcjonują:

  • Przedszkole,
  • Szkoła,
  • Sklepy spożywcze,
  • Siłownia,
  • Park Handlowy,
  • Gabinety lekarskie,

i wiele więcej! Nie da się ukryć, że mieszkańcy Osady Słonecznej będą mieć wszystko pod ręką.

Osada Słoneczna – jakie domy oferuje?

Osada Słoneczna to nowa dzielnica w Bytomiu, która wciąż się rozwija i bardzo dobrze! Na chwilę obecną osiedle tworzy osiem nowatorskich domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Ceny za inwestycje rozpoczynają się od 485 tys. w górę.

Warto podkreślić, że każdy dom posiada dwa miejsca postojowe oraz ogródek (metraż ogródków od 60m2), położony na stronę południową. Co za tym idzie, w ogrodach jak i samych domach nie brakuje naturalnego światła.

Czy każdy dom ma identyczny układ, powierzchnie? Tak i nie. Każdy dom składa się z dwóch kondygnacji, ogrzewanych podłogowo. Układ pomieszczeń został starannie przemyślany. Domy składają się z trzech sypialni, 2 łazienek, kuchni, przestronnego salonu, z którego można wyjść prosto do ogrodu. Jeżeli chodzi o metraż domów, to 7 z nich ma powierzchnię 81,45 m2, a jeden powierzchnię ok. 100 m2.

Domy jednorodzinne na Osadzie Słonecznej to dobra alternatywa dla mieszkań w bloku. Dlaczego? Osoby decydujące się zamieszkać na nowym osiedlu w Bytomiu, nie muszą płacić wysokiego czynszu ani szukać miejsca postojowego – każdy z nich ma dwa własne.

Zamieszkaj w cichej i spokojnej dzielnicy Bytomia. Osada Słoneczna czeka na nowych mieszkańców!

Osada Słoneczna zaprasza!

WWW https://www.osadasloneczna.pl/
FACEBOOK https://www.facebook.com/BossInvestGroup/

Tel. 517 913 410 – od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

E-mail: biuro@bossinvestgroup.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Catering dietetyczny dieta pudelkowa 44 6566a41df13c0

Czy catering dietetyczny to zrównoważone odżywianie?

Kebab w nowoczesnej odsłonie poznajcie NANO kebab w Bytomiu1

Kebab w nowoczesnej odsłonie – NANO kebab w Bytomiu!

ZAŁATW SPRAWĘ W BPK: przyłączenie nieruchomości do sieci wod.-kan.

Przyłączenie nieruchomości do sieci wod.-kan.

Wibrator erotyczny

Dlaczego odpowiedni rozmiar prezerwatyw jest istotny?

IMG 6407

Wpadaj do Xtreme! U nas możesz ćwiczyć już od 13. roku życia

Udana Majówka 2023 Pomysły na rekordowo długi weekend majowy Sprawdźcie te fajne propozycje

Udana Majówka 2023. Pomysły na długi weekend majowy

Z jaką walutą na urlop do Chorwacji?

Z jaką walutą na urlop do Chorwacji?