Piłkarze bez punktów

Piłkarzom Polonii Bytom nie udało się sprostać rywalom z Sosnowca. W meczu 12. kolejki II ligi grupy zachodniej przegrali 0:1 na własnym boisku. Zieloni również przegrali swoje spotkanie. Zabrakło pauzujących za kartki Jaromina i Stefaniaka.

Porażka Polonii przerwała serię zwycięstw na własnym stadionie. Kolejną szansę na zdobycie punktów bytomianie pod wodzą nowego trenera Artura Skowronka będą mieli 20 października w meczu z przedostatnią w tabeli Jarotą Jarocin.

Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:1)

Bramki:
0:1 Matusiak, 10min.

Polonia:
Sypniewski - Trznadel, Radkiewicz, Broniewicz, Kowalski - Nowak, Zalewski, Michalik (60. Setlak), Białkowski (76. Walesa) - Paulista (61. Płókarz) - Jarka.

Żółte kartki: Sypniewski, Michalik, Setlak - Czarnecki
Sędziował: Michał Woś (Zamość)

Widzów: 2310

Szombierki Bytom nie miały szczęścia. Mając przewagę przez 90 minut i będąc stroną zdecydowanie atakującą, przegrali swoje spotkanie. Zielonym brakowało w tym meczu głównie dokładności w rozegraniu piłki. Zabrakło też pauzujących za kartki Jaromina i Stefaniaka.

Szombierki Bytom - Swornica Czarnowąsy 0:1 (0:1)

Bramka:
0:1 - 9 min - Słonecki

Szombierki:
Szymura, Szafrański (85 Malicki), Szeja, Ślęzok, Urbaniak (46 Dzido), Rosiński, Mróz (58 Ryś), Thiel (46 Pączko), Dymowski, Ciołek, Makowski. Tr. K. Górecko.

Żółte kartki:
24 min. - Szeja,
77 min. - Rosiński,
85 min. - Dzido,
90 min. - Dzido -> k. czerwona