Plenerowe punkty szczepień będą przy parafiach w Bytomiu. Sprawdź gdzie!

Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili teraz mają szansę! Jest okazja do spisania się w ramach Narodowego Spisu Powszechnego oraz przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19. Taką możliwość daje plenerowy punkt, który będzie dostępny już w najbliższą niedzielę 15 sierpnia w samym centrum miasta.

Byt szczepienia

Plenerowy punkt, w którym można się spisać i zaszczepić szczepionką Johnson&Johnson, będzie się z znajdował przy parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przy Rynku. Będzie otwarty od godz. 8-16.

Punkt plenerowy na Rozbarku

Punkt do samospisu i szczepień ma znajdować się także w domu parafialnym przy kościele Świętego Jacka przy ul. Matejki 1. Szczepienia w rozbarskiej farze potrwają od godz. 8-17.30.

Podobną akcję Bytom przeprowadził niedawno w dzielnicach Sucha Góra, Stolarzowice i Górniki. Z możliwości zaszczepienia skorzystało prawie 300 osób.

Proste zasady i sprawna organizacja całej akcji przekonały bytomian, którzy z aprobatą wyrażali się o możliwości zaczepienia i spisania się w mobilnych punktach blisko swojego miejsca zamieszkania. W najbliższą i kolejną niedzielę taką okazję będą mieć parafianie dwóch bytomskich kościołów mówi Michał Bieda, zastępca prezydenta.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon