Z cyklu: rozwalił cudzy samochód i uciekł. Policja szuka świadków i gwarantuje anonimowość

Bytomska policja poszukuje kierowców, będących sprawcami zdarzeń drogowych na terenie tego miasta w okresie stycznia i lutego. Apeluje o kontakt do świadków tych zdarzeń oraz osób mające wiedzę o sprawcach. Zapewnia, że gwarantuje anonimowość.

Byt snieg witczaka krakowska

Policjanci z Wydziału Wykroczeń bytomskiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające w sprawach pięciu zdarzeń drogowych, które miały miejsce w Bytomiu w okresie od stycznia do lutego bieżącego roku. Wszystkie te zdarzenia łączy to, sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia. I tak:

  • - 3 stycznia w godzinach od 9.00 do 9.30 na ulicy Rostka nieznany kierujący nieustalonym samochodem najechał na zaparkowany pojazd Alfa Romeo.
  • - W okresie od 21 do 23 stycznia 2023 na ulicy Krakowskiej nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Renault Master.
  • - W okresie od 25 do 26 stycznia na ulicy Rydza Śmigłego nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Nissan.
  • - 29 stycznia w godz. od 4.00 do 4.10 na ulicy Rostka nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowane samochody BMW i Opel Astra.
  • - W okresie od 17 do 18 lutego na ulicy Witczaka nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Peugeot.

Świadków tych zdarzeń lub osoby mające wiedzę o sprawcy funkcjonariusze proszą o kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74 (osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 85 33 240 albo 47 85 33 255). Ewentualnie z każdą jednostką Policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 112.

Pożar na ul Miarki Bytom

Może Cię zainteresować:

Pożar poddasza kamienicy przy ul. Miarki gasiło 11 zastępów straży pożarnej. Jeden strażak został poparzony

Autor: Michał Wroński

03/03/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon