Polityka

Wołosz faworytem bukmacherów w II turze wyborów


Dwóch legalnych bukmacherów przyjmuje zakłady na drugą turę wyborów prezydenckich w Bytomiu. Faworytem jest Mariusz Wołosz.

Reklama

Poznaliśmy już nowy składy Rady Miejskiej, która przez najbliższe lata będzie decydować o losach naszego miasta. Do rozstrzygnięcia pozostała ostatnia kwestia, czyli kto zasiądzie w fotelu prezydenta. W grze zostało już tylko dwóch kandydatów - obecnie urzędujący Damian Bartyla oraz Mariusz Wołosz.

W pierwszej turze to kandydat Koalicji Obywatelskie zyskał większe poparcie. Na Wołosza swój głos oddało ponad 16 tys. mieszkańców Bytomia, co dało mu 30 procent poparcia. Bartyla miał ponad 12 tys. głosów, czyli niespełna 23 procent.

Dwóch legalnych bukmacherów przyjmuje zakłady na to, kto zostanie prezydentem Bytomia. Faworytem jest Wołosz. W STS stawka na niego wynosi 1,50 zł, a na Bartylę 2,25. W forBET pierwszy kandydat ma stawkę 1,55 zł, a drugi 2,20 zł. Stawki mogą się jeszcze zmienić, a ich obecna wysokość została odnotowana 25 października.

Wszystko rozstrzygnie się 4 listopada. W pierwszej turze pozytywnym zaskoczeniem była frekwencja, która wyniosła aż 43,95 procent.

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.