Polonia Bytom – Comarch Cracovia 2:4

Porażką gospodarzy zakończyło się wczorajsze spotkanie przy ul. Pułaskiego. Poloniści walczyli cały mecz, a końcówka trzeciej tercji była wyjątkowo emocjonująca.

Pierwszy gol dla gości padł w połowie pierwszej tercji, kiedy w bramce Polonistów krążek umieścił Michał Piotrowski. Na 0:2 wynik podwyższył Aron Chmielewski w 34. minucie. Mimo ataków niebiesko-czerwonych, Cracovia grająca w przewadze w 41. minucie prowadziła już 3:0. Po źle rozpoczętej trzeciej tercji, Poloniści pokazali na co ich faktycznie stać. W 57. i 58. Gleb Łucznikow w asyście Filipa Stoklasy strzelił dwie bramki. Niestety między nimi goście również trafili do bramki Tomasza Witkowskiego. Spotkanie zakończyło się przegraną Polonii 2:4.

Już we wtorek nasi zagrają na wyjeździe z HC GKS Katowice, a fanów hokejowej Polonii zapraszamy na mecze w Bytomiu, w piątek (11 października) z Ciarko PBS Bank KH Sanok, a w niedzielę (13 października) z JKH GKS Jastrzębie.