Polonia Bytom odpadła z Pucharu Polski

Podopieczni Jacka Trzeciaka przegrali wczorajsze spotkanie w Pucharze Polski z Sandencją Nowy Sącz 1:2. Drugą bramkę goście z Małopolski zdobyli tuż przed końcem meczu.

Prowadzenie objęli Poloniści w 16. minucie. Niespełna trzy minuty później Paweł Nowak doprowadził do remisu. W drugiej części spotkania żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie klarownych okazji do zdobycia bramki. Kiedy wydawało się, że do rozstrzygnięcia meczu potrzebna będzie dogrywka, goście w 87. minucie zdobyli zwycięskiego gola.

Porażka 1:2 z Sandencją Nowy Sącz oznacza pożegnanie się Polonistów z rozgrywkami Pucharu Polski. Naszym pozostała już tylko rywalizacja w II lidze. Pierwsze spotkanie już w niedzielę (28 lipca) przy Olimpijskiej. Rywalem bytomian będzie Chrobry Głogów. Początek o 17.00.