Polonia Bytom wygrywa 4:0, a Szombierki 5:0

Podopieczni Jacka Trzeciaka piłkarze Polonii Bytom nie dali żadnych szans zespołowi Odry Opole, wygrywając aż 4:0. Z kolei Popularni Zieloni rozbili zespół z Opolszczyzny aż 5:0.

Bytomski2 pilka

Dzięki zwycięstwu niebiesko-czerwoni awansowali na 3. miejsce w tabeli II ligi grupy zachodniej. O wyniku meczu zadecydowała pierwsza połowa spotkania. Po golu Jarki i dwóch bramkach Nowaka Poloniści prowadzili 3:0. W drugiej części pojedynku czwartego gola dołożył Białkowski, ustalając tym samym wyniku spotkania na 4:0 dla niebiesko-czerwonych.

Ostatni w tabeli III ligi zespół Piasta Strzelce Opolskie nie miał żadnych szans w starciu z podopiecznymi Krzysztofa Górecko, piłkarzami Szombierek Bytom. Popularni Zieloni rozbili zespół z Opolszczyzny aż 5:0.

Bramki dla naszych zdobyli: Jaromin (dwie) oraz po jednej: Ciołek, Pączko i Malicki. Dzięki zwycięstwu nasi awansowali na 7. miejsce w tabeli. Po siedmiu kolejkach mają na koncie 10 punktów i bilans bramkowy 13:7.

Kolejnym rywalem Szombierek będzie na wyjeździe 21 września Ruch Radzionków. Derbowe spotkanie z rywalem zza miedzy zapowiada się bardzo emocjonująco.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon