Polonia i Szombierki wygrały u siebie

Polonia wygrała z Ruchem Zdzieszowice skromnie 1:0, za to Zieloni rozgromili aż 6:1 Start Namysłów.

Bytomski4 pilka

Polonia Bytom 1:0 (0:0) Ruch Zdzieszowice

Polonia Bytom pokonała na własnym stadionie Ruch Zdzieszowice 1:0 (0:0), w spotkaniu 16 kolejki Drugiej Ligi, grupy zachodniej.

Bramki: 1:0 Jarka 53'

Polonia Bytom: Mika - Kowalski, Radkiewicz, Laskowski, Płókarz (77' Banaś) - Setlak, Zalewski, Michalik (26' Walesa), Białkowski, Nowak (90' Krzemień) - Jarka (87' Paulista)

Żółte kartki: Kowalski, Setlak, Jarka - Dyczek, Bukowiec, Bella.

Szombierki Bytom 6:1 (2:1) Start Namysłów

Szombierki Bytom podejmowały u siebie Start Namysłów. W meczu „bez stawki”, padł hokejowy wynik. Gospodarze wygrali 6 do 1.

Bramki: 0:1 - Zajączkowski 5 minuta, 1:1 - Ciołek 20 minuta, 2:1 - Pączko 24 minuta, 3:1 - Ciołek 47minu ta, 4:1 - Pączko 70 minuta, 5:1 - Jaromin 72 minuta, 6:1 - Ciołek 90+1 minuta.

Szombierki Bytom: Szymura - Szafrański, Ślęzok, Urbaniak, Mrozek - Thiel, Rosiński, Mróz, Ciołek - Jaromin, Pączko. Trener Krzysztof Górecko.