Poznaj wyjątkowy pomysł na prezent: puzzle - święta Bożego Narodzenia

Jeśli szukasz pomysłu na prezent, który zachwyci dzieci i dorosłych, postaw na puzzle - święta Bożego Narodzenia! Dzięki nim obdarujesz bliskich nie tylko fantastycznym upominkiem, ale także sposobem na kreatywne spędzenie czasu. Układanie puzzli bardzo zbliża ludzi. Można posiedzieć przy kompocie z suszu, podjeść wigilijną kapustę i wspólnie pogłowić się nad układanką. Doskonale nadają się do tego puzzle Świąteczny Sen. Zawierają aż 1000 elementów, dlatego ułożenie ich to nie lada wyzwanie! Na Gandalf.com.pl znajdziesz także inne puzzle - święta Bożego Narodzenia, które możesz podarować w prezencie swoim bliskim.

prezenty świąteczne
świąteczne puzzle z panoramą na ośnieżone miasteczko

Puzzle dla dzieci - wyjątkowy pomysł na świąteczny prezent!

Zastanawiasz się, co kupić dziecku pod choinkę? Puzzle dla dzieci to strzał w dziesiątkę! Zapewnią rozrywkę w świąteczne dni i nie tylko. To, jakie wybrać, zależy od wieku dziecka. Warto dostosować do niego rodzaj i liczbę elementów. Puzzle dla dzieci młodszych powinny składać się z dużych elementów i nie zawierać ich zbyt wiele, by nie straciły zbyt szybko nimi zainteresowania. Może to być, na przykład, układanka pod tytułem Puzzle Pucio i Misia ubierają choinkę, która wprowadzi dzieci w świąteczny nastrój. Puzzle dla dzieci starszych mogą być nieco mniejszej wielkości i zawierać większą liczbę poszczególnych elementów. Należą do nich, na przykład, Puzzle Psia ekipa. Puzzle dla dzieci możesz wybrać różnego rodzaju, dopasowując ich wygląd do indywidualnych upodobań najmłodszych.

puzzle dla dzieci pucio i misia ubierają choinkę

Puzzle dla dorosłych, które można potem wykorzystać jako obraz na ścianę

Kto powiedział, że układanie puzzli jest wyłącznie dla dzieci? Dorośli też mogą czerpać z tego radość! Puzzle dla dorosłych to pomysł na prezent dla znajomych i rodziny. Jeśli lubią szukać poszczególnych elementów, tworząc piękną całość, sprawdzą się doskonale! W przypadku puzzli dla dorosłych istotny jest poziom trudności. Im więcej elementów, tym trudniejsza układanka. To zabawa dla cierpliwych, dlatego warto sprawdzić, czy osoba obdarowana ma wystarczająco dużo pokładów tej cechy. Ułożenie puzzli dla dorosłych daje nie lada satysfakcję. Obrazek, który zostanie z nich uzyskany, można potem wykorzystać w formie prawdziwego obrazu na ścianę umieszczonego w antyramie. Tak pięknie prezentują się, na przykład, Puzzle Paryż, przedstawiające wieżę Eiffla.

Puzzle 3D, które rozwijają wyobraźnię przestrzenną

Puzzle 3D to nowoczesna forma rozrywki, która przypadnie do gustu wszystkim potencjalnym budowniczym. Umożliwia ułożenie puzzli w trójwymiarze i stworzenie w ten sposób konkretnej figury. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się puzzle 3D przedstawiające stadion narodowy. Są doskonałym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika piłki nożnej. Równie popularnym hitem są puzzle 3D, dzięki którym można przenieść się do świata magii i wyczarować miasteczko znane z powieści J.K. Rowling o nazwie Hogsmeade. To prawdziwa gratka dla fanów Harry’ego Pottera!

Puzzle 3D Harry Potter Hogsmeade

Puzzle święta - dobry pomysł na prezent dla nas samych

Pomysłów na prezent świąteczny składający się z puzzli jest, jak widać, całkiem sporo. Tylko od Ciebie zależy, które puzzle święta wybierzesz. Aby taki upominek był trafiony, warto znać wiek osoby obdarowanej, a także jej zainteresowania. Im więcej się dowiesz, tym większe prawdopodobieństwo szczerego uśmiechu na twarzy podczas rozpakowywania takiego prezentu. Puzzle święta możesz podarować też samemu sobie, jeśli lubisz takie układanki. W końcu w Boże Narodzenie nie powinniśmy zapominać o nas samych, w razie, gdyby wszystkie prezenty, jakie otrzymamy, okazały się nietrafione.

Gandalf prezenty

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon