Pracuj z najlepszymi. Firma Madej Wróbel poszukuje pracowników

Madej Wróbel to firma z tradycjami, założona przez dwie rodziny: Madej oraz Wróbel – doskonałych rzemieślników, pasjonatów i koneserów dobrego, naturalnego smaku. Firma ciągle się rozwija. Obecnie poszukuje pracowników do Działu Technologii. Sprawdź szczegóły.

MW Dzien1 1238

Historia obecnie jednej z największych marek na rynku mięsnym zaczęła się w Rudzie Śląskiej w 1992 roku, od powstania małego rodzinnego zakładu, w którym przygotowywano wyroby wędliniarskie dla najbardziej wymagających smakoszy. Dzisiaj marka Madej Wróbel znana jest przede wszystkim z produkcji doskonałej jakości wędlin, w tym kiełbas – w oparciu o sprawdzone receptury, pielęgnowane od pokoleń przez mistrzów masarstwa.

Madej Wróbel to wysokiej jakości wędliny

Madej Wróbel stale poszerza ofertę. Obecnie w portfolio firmy można wyróżnić:

  • wędzonki,
  • szynki,
  • kiełbasy cienkie i grube,
  • wędliny suche i podsuszane,
  • wyroby garmażeryjne.

- Dokładamy wszelkich starań, aby każdy firmowany przez zakład wyrób, wysokiej jakości wędliny oraz świeże mięsa, pochodził z najlepszych zasobów i spełniał rygorystyczne normy bezpieczeństwa – mówią pracownicy Madej Wróbel.

Madej Wróbel, jak również zakłady Unimięs, Peklimar i Polonus, wchodzą w skład Grupy Dworakowski – jednego z czołowych producentów wędlin w Polsce. Wszystkie mogą pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży oraz wyłącznie polskim kapitałem.

Pracownicy poszukiwani

W związku z rozwojem firmy, Madej Wróbel poszukuje pracowników do Działu Technologii. Przedsiębiorstwo jest otwarte na współpracę zarówno z doświadczonym Technologiem, jak i z osobami po studiach - kierunek technologia żywności. Oferuje ciekawą pracę w renomowanej firmie, zdobycie doświadczenia i rozwoju zawodowego, pracę w otwartym zespole, miłą atmosferę w pracy.

Dla pracowników Madej Wróbel przygotował szereg benefitów w postaci:

  • ubezpieczenia grupowego,
  • prywatnej opieki medycznej,
  • karty sportowej,
  • bonów na święta.

Siedziba firmy mieści się w Rudzie Śląskiej przy ul. Magazynowej 45.

Dane kontaktowe:

Mail: rekrutacja@madejwrobel.pl
telefon 501958907.
Konkretne oferty pracy w linkach poniżej:
https://madejwrobel.elevato.net/pl/technolog,j,1449
https://madejwrobel.elevato.net/pl/pracownik-w-dziale-technologii,j,1471

Pozostałe oferty pracy znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej
https://madejwrobel.pl/kariera/

Zapraszamy do kontaktu.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon