Premiera na zakończenie sezonu w bytomskim Teatrze Rozbark. "Fast Foot Fools, czyli spektakl w rytmie disco

Teatr Rozbark przygotował niespodziankę na koniec sezonu artystycznego. W piątek, 23 czerwca 2023 r., na bytomskiej scenie odbyła się premiera ich najnowszej produkcji – „Fast Foot Fools”.

„Fast Foot Fools” w wolnym tłumaczeniu to „szybkonodzy głupcy”. Sztuka w reżyserii Anny Piotrowskiej, choreografki i dyrektorki Teatru Rozbark, jest kontynuacją spektaklu, który swoją premierę miał w 2017 r.

„Fast Foot Fools”, spektakl w rytmie disco

To historia opowiedziana z dużą dawką autoironii i odniesień do popkultury, która opiera się na tęsknocie za dawnym, analogowym życiem, blaskiem dyskotekowej kuli, czasach kiedy ludzie byli offline i nie wiedzieli, że kiedyś będą mogli żyć online.

- Ze względu na muzyczną stronę spektaklu, dla widzów będzie to z pewnością sentymentalna podróż, bo czerpiemy z bogatego źródła muzyki rozrywkowej z lat 70, 80 i 90. Całość oczywiście jest doprawiona przez nas dużą dawką autoironii – mówiła przed premierą Anna Piotrowska.

Na scenie pod przewodnictwem Anny Piotrowskiej wystąpili: Kamil Bończyk, Joanna Brodniak, Aleksandra Kępińska, Maria Lenczewska, Sabina Letner, Julia Lewandowska, Aleksandra Łuczak, Ewa Noras, Alexey Torgunakov, Katarzyna Zioło i Daniel Zych.

Pestilence w EC Szombierki 1

Może Cię zainteresować:

Grupa Pestilence nagrała teledysk w Elektrociepłowni Szombierki. Jak gwiazdy metalu trafiły do Bytomia?

Autor: Marcin Zasada

24/06/2023

Letnia oferta Teatru Rozbark

Może Cię zainteresować:

Letnia oferta Teatru Rozbark

Autor: reklama

09/06/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon