Przygoda na ściance wspinaczkowej w SKARPIE BYTOM zamiast lekcji

W dziennikach elektronicznych pojawiły się już pierwsze oceny. Tymczasem SKARPA BYTOM przypomina, że nie samą nauką uczeń żyje, proponując zajęcia na ściance wspinaczkowej, zamiast w szkolnej sali.

Oferta dla szkol foto

Nowy rok szkolny nabiera rozpędu, a najlepszą odskocznią od nauki jest aktywność fizyczna. SKARPA BYTOM przygotowała więc ofertę dla uczniów szkół podstawowych oraz przedszkolaków.

Lekcje czy przygoda na ściance?

Obiekt zaprasza grupy zorganizowane do przygody na ściance wspinaczkowej pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Planowany czas zajęć to dwie godziny lekcyjne, podczas których dzieci mogą przetestować czternaście torów wspinaczkowych w strefie Gryfnego Wspinania oraz dziecięcą boulderownię. Cena, 20 zł za ucznia, obejmuje również wypożyczenie sprzętu oraz opiekę operatorów ścianki, którzy w pełni zapewniają bezpieczeństwo uczestników. Dodatkowo wspinaczka odbywa się przy pomocy najnowocześniejszej i bezpiecznej autoasekuracji. Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to zmienne obuwie sportowe.

Rezerwacja jest możliwa od poniedziałku do piątku w godz. 9-16. Zapisy odbywają się mailowo pod adresem: recepcja@skarpa.bytom.pl.

Wspinaczka – sport dla dzieci?

– Popularność wspinaczki w Polsce rośnie z każdym rokiem, a to za sprawą m.in. sukcesów zawodników Polskiego Związku Alpinizmu na arenie międzynarodowej. Przygodę z tą dyscypliną mogą zacząć najmłodsi. Strefę wspinaczkową dla dzieci w SKARPIE BYTOM odwiedzają nawet trzylatki, doskonale radząc sobie z każdą drogą – mówi Dobromir Bujak, prezes Klubu Sportowego Skarpa Bytom.


Dodaje, że choć jest to sport indywidualny, to uczy odpowiedzialności za drugą osobę, integrując całą grupę oraz wpływa na koncentrację.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon