Punkt G zlokalizowany jest w Bytomiu! SUSHI MNIE – tu znajduje się Twój punkt G-astronomiczny!

To był kwiecień 2021 roku, kiedy na jednym z lokalnych forów na Fejsie pojawiło się zapytanie
o społeczne zainteresowanie pomysłem otwarcia restauracji serwującej sushi właśnie w Bytomiu – nie od dziś wiadomo, że dobry research to podstawa! Po pozytywnym feedbacku w komentarzach
i 49 tygodniach później, czyli po niespełna roku od tamtego posta dodano komentarz - „MAMY TO – zaglądajcie i trzymajcie kciuki, bo to już pewne – powstaje SUSHI MNIE”. To był marzec 2022,
a już kilka miesięcy później, bo na początku sierpnia, lokal hucznie świętował oficjalne otwarcie. W ubiegłym tygodniu minęło zaledwie 3 miesiące ich działalności – to aktualnie ponad 150 pozytywnych opinii na Google oraz 3. miejsce w rankingu najlepiej ocenianych lokali gastronomicznych w naszym mieście, przeprowadzonym przez internetowy serwis BYTOM DLA WAS.

Przekraczając próg restauracji zlokalizowanej na ulicy Rycerskiej 17, wchodzimy do przytulnej, ale jednocześnie nowocześnie urządzonej przestrzeni z sufitem uwitym w roślinach! Mamy neony i pomysłowe wejście do selfie roomu, czyli łazienki. Klimat niczym zdjęć na Pintereście! Choć to nieduży metraż, wszystko jest tak rozlokowane, aby komfortowo zjeść zarówno w większym, jak i mniejszym gronie. Lokal ma otwartą część barową, dlatego można zawsze podglądnąć proces „kręcenia rolek”, goszcząc się na miękkich, witrynowych siedziskach. Oprócz opcji zjedzenia na miejscu, istnieje również opcja zamówienia na wynos z dowozem, czy odbiorem osobistym. Restaurację znajdziecie również w gastroaplikacji pyszne.pl .

Punkt G zlokalizowany jest w Bytomiu! SUSHI MNIE – tu znajduje się Twój punkt G-astronomiczny!

Założycielami i współtwórcami SUSHI MNIE są Piotr i Przemysław – wieloletni przyjaciele.
Choć to dwie skrajnie różne osobowości, łączy ich zamiłowanie do podróży i odwiedzania ciekawych miejsc. Teraz połączył ich wspólny biznes, czyli restauracja serwująca sushi oraz kuchnię inspirowaną Krajem Kwitnącej Wiśni. Jeśli w umiejętny sposób połączymy przedsiębiorczość oraz pomysłowość Piotrka z pracowitością i pokorą Przemka, sushimastera z 14-letnim doświadczeniem w kraju i za granicą, wyjdzie nam jedna z aktualnie najpopularniejszych gastro miejscówek w naszej aglomeracji! Liczba codziennie przygotowywanych setów sushi w krótkim czasie zaowocowała współpracą z dwoma dodatkowymi sushimasterami!

Priorytetów restauracji jest kilka, w tym najważniejszy: ma być świeżo, pysznie, składniki mają być najwyższej jakości, a wszystko podane tak, aby cieszyło oczy. W menu oprócz klasycznych nigiri czy zróżnicowanych rolek sushi znajdziemy również propozycje wege, opcje na ciepło, sushi dla kobiet w ciąży czy nawet specjalne dedykowane dzieciom kids menu – ktoś jadł bananowe sushi na słodko? Jeśli nie, koniecznie spróbujcie! Posilimy się tutaj aromatycznymi zupami oraz rolkami, które zostaną skomponowane wedle indywidualnych preferencji smakowych. Napijemy się tutaj popularnego aloesu, czy innych japońskich specjałów (w tym tych procentowych jak wino Choya, japoński gin czy japońskie whisky), a dla herbacianych koneserów znajdzie się szeroki wybór wyselekcjonowanych herbat sypanych oraz autorskie, sezonowe napary. Warto dodać, że ekipa restauracji na bieżąco pracuje nad oryginalnymi i ciekawymi smakowo połączeniami, aby regularnie wzbogacać kartę dań.

Punkt G zlokalizowany jest w Bytomiu! SUSHI MNIE – tu znajduje się Twój punkt G-astronomiczny!

Restauracja otwarta jest na ciekawe formy współpracy i inicjatyw, szczególnie tych lokalnych

– już na początku zdążyli odwiedzić jedno z bytomskich przedszkoli z edukacyjną lekcją o sushii Japonii, gościli na Kobiecym Bytomiu w BECEK-u, czy zaangażowali się w urodzinowy event popularnej siłowni w Zabrzu. W planach mają sporo ciekawych pomysłów oraz zaplanowanych inicjatyw, o czym na bieżąco można dowiedzieć się z ich mediów społecznościowych.

SUSHI MNIE - ta pomysłowa gra słów sprawia, że wypada zapytać i Was – sushi Was też?
FACEBOOK || INSTAGRAM
Bytom, ul. Rycerska 17, tel.509 903 700

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon