Remis Szombierek

Podopieczni Krzysztofa Górecki nie wykorzystali potknięcia najgroźniejszego rywala w walce o awans do III ligi. Wicelider tabeli - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza przegrał u siebie z Grunwaldem Halemba 1:2. Z kolei nasi zremisowali na wyjeździe z Pilicą Koniecpol 1:1, tracąc bramkę w 93. minucie.
Bytomski2 pilica szombierki019

Mecz był bardzo wyrównany. Dopiero w drugiej części pojedynku piłkarze Szombierek uzyskali przewagę. Efektem był gol w 55. minucie Sebastiana Pączko. Gospodarze za wszelką cenę próbowali wyrównać. Udało im się to dopiero w doliczonym czasie gry.

Po 20 kolejkach Szombierki Bytom mają na koncie 43 punkty i bilans bramkowy 39:15. Kolejnym rywalem Zielonych będzie 11 maja Lot Konopiska. Początek spotkania przy Frycza - Modrzewskiego o 17.00. Z kolei jutro (7 maja) nasi zagrają na wyjeździe w Pucharze Polski z MLKS Woźniki.