Rozrywka w centrum miasta dla każdego? Poznajcie Pin-Up! w CH Agora Bytom!

Nie samą pracą żyje człowiek, z czego doskonale zdaje sobie sprawę każdy mieszkaniec Bytomia. Oczywiście oprócz wyciskania siódmych potów na siłowni, długich spacerów czy wieczorów filmowych, od czasu do czasu warto również się nieco rozerwać. Naturalnie nasuwa się pytanie, gdzie najlepiej to zrobić na terenie Bytomia? Absolutnie w klubie Pin-Up!, który znajduje się w CH Agora Bytom, czyli w samym sercu miasta.

Rozrywka w centrum miasta dla każdego? Poznajcie Pin-Up! w CH Agora Bytom!

Jedna z najnowocześniejszych kręgielni na Śląsku!

Zgadza się! Pin-Up! to jedna z najnowocześniejszych kręgielni na Śląsku, a zarazem klub, znajdujący się w ścisłym centrum miasta (CH Agora, Plac Kościuszki 1), który oferuje rozrywkę dla każdego i to na najwyższym poziomie. Wnętrze klubu jest utrzymane w amerykańskim stylu lat 50-tych. Naturalnie nasuwa się pytanie, co dokładnie oferuje to niezwykłe miejsce?

Cóż, Pin-Up! to jedyna kręgielnia i klub bilardowy w mieście, który zapewnia rozrywkę dla każdego, bez względu na wiek. Co więcej, na zainteresowanych czeka aż 8 profesjonalnych torów bowlingowych oraz 6 stołów bilardowych. Oczywiście Pin-Up! nie zapomina o najmłodszych mieszkańcach miasta - dzieciach. Klub przygotował dla nich specjalne wyposażenie kręgielni (np. mniejsze kule i bramki).

Aby tego było mało, Pin-Up! to doskonałe miejsce na spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół, czy rodzinny wypad na kręgle lub bilard. Piątki i soboty nadają się do tego idealnie. Dlaczego? Ponieważ wtedyklub pracuje znacznie dłużej.

Weekendowe imprezy

Nie da się ukryć, że Pin-Up! dostarcza wiele atrakcji i to nie tylko podczas gry w kręgle czy bilard. Okazuje się, że klub jest znany z organizacji niezapomnianych imprez z DJ-em, który dobrze wie, jak zmiksować najnowsze hity z klasycznymi przebojami, uwielbianymi przez tłumy. Warto podkreślić, że imprezy są organizowane w piątki i soboty. A co z koktajlami? Spokojnie, w doskonale wyposażonym barze każdy znajdzie coś dla siebie. Dobra zabawa? Gwarantowana!

Urodziny w Pin-Up? Dlaczego nie!

Osoby, które pragną zorganizować nietypowe urodziny, wieczór kawalerski, panieński, a nawet imprezę firmową mogą to zrobić w Pin-Up! w CH Agora Bytom! Klub zawsze staje na wysokości zadania i dopasowuje ofertę do indywidualnych potrzeb, a także budżetu. Jedno jest pewne, organizacja urodzin, czy innych ważnych wydarzeń w tym miejscu, będzie niezapomnianym przeżyciem.

Pin-Up! w CH Agora Bytom to idealne miejsce na spędzanie czasu wolnego
Pin-Up! zaprasza!
CH Agora – poziom 2
Pl. Tadeusza Kościuszki 1
41-902 Bytom
Tel. +48 669 482 525
WWW | FACEBOOK
* wejście z pasażu, jak i wejście nocne/niedzielne na rogu ulic Gliwickiej oraz Dzieci Lwowskich

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek 13:00-21:00
Piątek 13:00-23:00
Sobota 12:00-4:00
Niedziela 13:00-21:00

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon