Ruszyły zapisy na kolejną edycję zimowych półkolonii w SKARPIE BYTOM

Już za dwa miesiące – 29 stycznia 2024 r. w województwie śląskim rozpoczną się ferie zimowe. W Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych SKARPA BYTOM ruszyły zapisy na półkolonie dla dzieci w wieku 7-13 lat. Oprócz codziennych zajęć na ściance wspinaczkowej, wśród atrakcji są m.in. spacer z alpakami czy pokaz iluzjonisty Tomasza Soi, uczestnika IV edycji programu Mam Talent.

Półkolonie

SKARPA BYTOM zapewnia dzieciom w czasie ferii 10 godzin dziennie zajęć sportowych, artystycznych i ogólnorozwojowych pod opieką wykwalifikowanych wychowawców. Główną atrakcją jest wspinaczka w największym centrum wspinaczkowym w Polsce. Obiekt dysponuje strefami przeznaczonymi dla dzieci w różnym wieku: Gryfnym Wspinaniem – wydzieloną strefą dla najmłodszych, dziecięcą boulderownią oraz dużą ścianą wspinaczkową.

Wspinaczka to nie wszystko

Zajęcia na ścianach wspinaczkowych to tylko jedna z wielu atrakcji w programie najbliższej edycji Półkolonii na Skarpie. Uczestników każdego turnusu odwiedzą alpaki z Leśnego zakątka, które będzie można wyprowadzić na spacer i nakarmić. W harmonogramie zajęć przewidziane są też gry i zabawy z Rozbrykanym Tygryskiem, czyli grupą profesjonalnych animatorów. W ramach zajęć plastycznych dzieci stworzą kosmos w słoiku. SKARPĘ BYTOM w czasie ferii zimowych odwiedzi również iluzjonista Tomasz Soja, uczestnik IV edycji programu Mam Talent i zaprezentuje swoje popisowe sztuczki. Organizatorzy przewidzieli też czas na odpoczynek w zaaranżowanym kinie z popcornem oraz pożegnalne ognisko z kiełbasą.

Ruszyły zapisy – warto się pospieszyć

Cena – 950 zł za 5-dniowy turnus, obejmuje pełne wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek) i zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-17:30. Rodzeństwo oraz uczestnicy letnich Półkolonii na Skarpie 2023 mogą liczyć na 10-proc. rabat. Zapisy odbywają się telefonicznie od poniedziałku do piątku pod numerem: 601 141 111, a liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje dostępne są w wydarzeniu w serwisie Facebook.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon