Ruszyły zapisy na półkolonie zimowe na Skarpie

Ferie zimowe w województwie śląskim rozpoczną się już za półtorej miesiąca – 16 stycznia 2023 r. Dlatego Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych SKARPA BYTOM już teraz przedstawiło ofertę półkolonii dla dzieci w wieku 7-13 lat. Oprócz głównej atrakcji – zajęć na ściance wspinaczkowej – w programie znalazły się dogoterapia, warsztaty kulinarne, mobilne planetarium i wiele, wiele więcej.

Skarpa bytomski

W ramach zimowych półkolonii, SKARPA BYTOM zapewnia podopiecznym 10 godzin dziennie zajęć sportowych, kulturalnych i ogólnorozwojowych w dwóch 15-osobowych grupach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów wspinaczki oraz wychowawców. Głównym punktem programu jest wspinaczka w największym centrum wspinaczkowym w Polsce. Obiekt dysponuje strefami przeznaczonymi dla dzieci w różnym wieku: Gryfnym Wspinaniem – wydzieloną strefą dla najmłodszych, dziecięcą boulderownią oraz dużą ścianą wspinaczkową.

Nie tylko wspinaczka

Wspinaczka to tylko jedna z wielu atrakcji w programie najbliższej edycji Półkolonii na Skarpie. W harmonogramie zajęć przewidziana jest m.in dogoterapia, czyli zajęcia z psem, które kształtują i rozwijają umiejętności okazywania emocji i uczuć. Dzieci nauczą się także respektowania potrzeb zwierząt oraz poznają zasady bezpiecznego zachowywania się w obecności psów. W ramach zajęć edukacyjnych do SKARPY BYTOM przyjedzie też mobilne planetarium.

W programie znajdzie się również chwila na odpoczynek. Organizatorzy przewidzieli kino z popcornem, jogę dla dzieci, zajęcia plastyczne oraz pożegnalne ognisko z kiełbasą.

Liczba miejsc ograniczona

Cena 850 zł zawiera pełne wyżywienie i zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-17:30. Rodzeństwo oraz uczestnicy letnich Półkolonii na Skarpie mogą liczyć na 10-proc. rabat. Zapisy odbywają się telefonicznie od poniedziałku do piątku pod numerem: 601 141 111, a liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje dostępne są w wydarzeniu w serwisie Facebook.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon