S-kart Tor Kartingowy w Bytomiu

S-kart Tor Kartingowy to halowy obiekt sportowo-rekreacyjny oferujący najmocniejszą i najbardziej zróżnicowaną flotę gokartów na Śląsku.

S-kart Tor Kartingowy w Bytomiu

Każdy fan motoryzacji niezależnie od wieku znajdzie na tym obiekcie sprzęt odpowiedni dla siebie. Minimalny wzrost uczestnika to zaledwie 100cm, zawodnik o takim wzroście może prowadzić gokart o mocy 1,5KM samodzielnie.

Dla najmłodszych fanów motoryzacji tor kartingowy S-kart w okresie zimowych ferii prowadzi półkolonie z bogatym w atrakcje i zajęcia – harmonogramem. Pierwszy 5 dniowy turnus półkolonijny rozpocznie się już 23 stycznia. W programie przewidziano m.in.: doskonalenie techniki jazdy, turnieje oraz gry i zabawy, wyjazd na stok narciarski SPORTDOLINA w Bytomiu, spotkania z ratownikiem medycznym i szkolenia z zasad udzielania pierwszej pomocy, wyżywienie, turnieje multimedialne i wiele innych atrakcji !

Zapisy na półkolonie dla dzieci przyjmowane są telefonicznie, na miejscu oraz mailowo, a więcej szczegółów znajduje się na stronie toru – www.s-kart.pl.

Tor kartingowy S-kart w Bytomiu , mieszczący się przy ul. Popiełuszki 1, to również miejsce dla osób chcących poczuć mocniejsze wrażenia z jazdy. Dla nich przewidziano najmocniejsze gokarty na Śląsku o mocy, aż 13 KM. Przy niskiej masie pojazdu nie przekraczającej 100 kg, czyni ten pojazd bolidem do produkcji emocji, co w połączeniu z torem o długości 750m tworzy atrakcję, do której chętnie chce się wracać by doskonalić technikę jazdy i poprawiać czasy okrążeń.

Dla fanów zorganizowanych wyjazdów przewidziano ofertę wynajmu toru na wyłączność wraz z salą bankietową. To doskonała oferta dla firm, organizatorów wieczorów kawalerskich i panieńskich czy integracyjnego wypadu dla znajomych.

Tor kartingowy S-kart to miejsce dla każdego zarówno profesjonalisty, amatora motoryzacji jak i osoby początkującej chcącej odkryć w sobie zamiłowanie do motoryzacji

Bytom ul. Popiełuszki 1
Kontakt telefoniczny : 570 570 766
E-mail : kontakt@s-kart.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon