Samochód ciężarowy przewrócił się na ulicy Celnej. Droga przez kilka godzin była nieprzejezdna

Do nietypowego zdarzenia doszło na ulicy Celnej. Samochód ciężarowy marki Man przewrócił się na jezdni. Kierowca o własnych siłach opuścił pojazd. Na miejsce wezwany został Zespół Ratownictwa Medycznego, który przewiózł mężczyznę do szpitala. Droga była zablokowana w obu kierunkach przez kilka godzin.

Bytom. Samochód ciężarowy przewrócił się na ulicy Celnej

Około godziny 13.00 we wtorek, 23 maja samochód ciężarowy marki Man wykonując manewr skrętu przewrócił się na jezdnię. 39-letni kierowca pojazdu o własnych siłach opuścił kabinę.

- Kierowca samochodu pod opieką obecnego na miejscu ZRM, po przebadaniu został przewieziony do szpitala - informuje komenda miejska straży w Bytomiu.

Na skutek zdarzenia doszło do uszkodzenia zbiornika z olejem hydraulicznym i jego wycieku. Na jezdni powstało rozlewisko oleju o łącznej powierzchni około 700 m2. Ulica Celna w obu kierunkach została zablokowana.

Utrudnienia na miejscu zdarzenia trwały do godziny 18.00. Na miejsce zdarzenia właściciel uszkodzonego samochodu ciężarowego zadysponował koparko-ładowarkę oraz dodatkowy samochód ciężarowy, na który zostały załadowane rzeczy z przewróconej naczepy. Pojazd postawiono na koła przez pomoc drogową a następnie zabrano z miejsca zdarzenia. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem.

Wypadek na Inwalidów Wojennych w Piekarach

Może Cię zainteresować:

Wypadek na ulicy Inwalidów Wojennych w Piekarach. Bytomianin potrącił motocyklistę

Autor: Martyna Urban

23/05/2023

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon