Siłacz z Bytomia w "Ninja Warrior Polska". To Grzegorz Trela. Zobaczymy go na torze 5 października

"Ninja Warrior Polska" to jeden z popularniejszych programów Polsatu. Nagrywany na Śląsku, w Arenie Gliwice, prezentuje śmiałków, którzy mierzą się z arcytrudnymi przeszkodami. We wtorek 5 października 2021 r. wśród nich zobaczymy Grzegorza Trelę z Bytomia. Nie zgadniecie, czym na co dzień zajmuje się ten uczestnik "Ninja Warrior Polska".

Od 5 tygodni widzowie Polsatu są świadkami walki o wielką stawkę – 150 tys. złotych oraz tytuł pierwszego wojownika Ninja w Polsce.

Przed nami ostatni eliminacyjny odcinek IV serii „Ninja Warrior Polska”. A w nim aż 3 zawodników z województwa śląskiego! Wśród nich siłacz z Bytomia. Którego ze śmiałków zobaczymy w finale, przekonamy się w najbliższy wtorek, 5 października, o godz. 20:05 w Polsacie.

Grzegorz Trela z Bytomia na torze „Ninja Warrior Polska”

30-letni Grzegorz Trela z Bytomia debiutuje na torze „Ninja Warrior Polska”. To prawdziwy siłacz, waży 100 kg! Na co dzień Grzegorz pracuje w zakładzie pogrzebowym. Swoje przejście zadedykował narzeczonej i synkowi, który ma 9 miesięcy.

„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Nowość w programie „Ninja Warrior Polska”

Czwarty sezon show to - oprócz znanych nam emocji – wiele niespodzianek – zarówno dla uczestników, jak i widzów. Zupełną nowością w programie jest Power Tower. To 12-metrowa wieża, na której zawieszone są przeszkody, sprawdzające siłę mięśni i… odwagę. Ściga się na niej dwóch zawodników, którzy ukończyli tor eliminacyjny z najlepszym czasem. Ten, kto wygra wyścig, dostaje złoty bilet – gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon