Silesia Club Bytom – kompleks sportowy, w którym ulubione dyscypliny można uprawiać przez cały rok, np. squasha

Zimno, plucha, śnieg? W Silesia Club Bytom nie musisz rezygnować z ulubionych dyscyplin sportowych ze względu na niesprzyjającą aurę. To zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach nowoczesne centrum sportowe pozwala na sportowe wyżycie się pod dachem, w komfortowych warunkach. Można tu uprawiać różne sporty, na przykład squasha.

Silesia Club Bytom – kompleks sportowy, w którym ulubione dyscypliny można uprawiać przez cały rok, np. squasha

Silesia Club Bytom to jeden z najbardziej nowoczesnych i komfortowych kompleksów sportowych na Górnym Śląsku. Znajduje się w dzielnicy Miechowice, przy ul. Dzierżonia 19. Oferuje możliwość gry w squasha, tenis ziemny i piłkę nożną, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jednak to nie wszystko! Można tu również pograć w tenis stołowy czy bilard. A po wysiłku – można skorzystać z odnowy biologicznej, w tym z sauny.

Silesia Club Bytom – kompleks sportowy w Bytomiu

„Dobrze zagospodarowane i wyposażone miejsce”

Kompleks ma swoich wiernych fanów. Katarzyna pisze w recenzji w Google Maps: „Bardzo fajne miejsce na aktywność :) Do dyspozycji 4 korty do squasha, korty letnie na zewnątrz oraz korty w środku. Sprzęt można wypożyczyć jeśli istnieje taka potrzeba. Przed klubem duży komfortowy parking. Na miejscu można kupić coś do picia. Pani z recepcji bardzo miła i pomocna :) polecam serdecznie to miejsce!”. Wtóruje jej Robert: „Dobrze zagospodarowane i wyposażone miejsce. Dostępny przestronny parking”.

Miechowicki obiekt wyróżnia liczba dostępnych kortów ze sztuczną trawą w ramach jednego obiektu - 3 korty tenisowe oraz 4 klatki do squasha. Jest tu też boisko do piłki nożnej, na którym w okresie zimowym zapewnione są idealne warunki do treningu dla dzieci. Silesia Club umożliwia grę przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. W okresie letnim boczne drzwi są otwierane, dzięki czemu gra odbywa się na świeżym powietrzu.

Na terenie obiektu są też:

  • recepcja,
  • szatnie,
  • kawiarnia i mini-bar.
Silesia Club Bytom – kompleks sportowy w Bytomiu

Treningi dla początkujących i zaawansowanych oraz szkółka dla dzieci

Silesia Club Bytom oferuje swoim klientom również udział w treningach zorganizowanych oraz wynajem hali do gry w wyżej wymienione dyscypliny.

Dobrze poczują się tu zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i początkujący. Kadra bytomskiego centrum sportowego wprowadzi zarówno dzieci, jak i dorosłych w świat tenisa, squasha i piłki nożnej poprzez ciekawe zajęcia, ucząc tak podstaw, jak i zaawansowanych technik. Treningi są tu prowadzone na każdym poziomie zaawansowania, dla zawodników w każdym wieku, tak w grupach, jak i indywidualnie.

Silesia Club Bytom ma bardzo szeroką oferta dla najmłodszych, organizując zajęcia dla dzieci już od 4. roku życia, a w czasie ferii, czy wakacji - półkolonie sportowe w kilku grupach wiekowych.

Do tego klub ma wypożyczalnię sprzętu sportowego, więc nie trzeba na początku przygody z daną dyscypliną sportu inwestować za dużo w odpowiednie akcesoria.

To co, z kim widzimy się w klatce do squasha w Silesia Club Bytom?

Silesia Club Bytom,
Miechowice, ul. Dzierżonia 19,
Tel. 691-493-100
WWW: https://silesiaclub.com/
E-mail: biuro@silesiaclub.com, manager@silesiaclub.com

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon