Silesia Club Bytom – kompleks sportowy, w którym ulubione dyscypliny można uprawiać przez cały rok, np. squasha

Zimno, plucha, śnieg? W Silesia Club Bytom nie musisz rezygnować z ulubionych dyscyplin sportowych ze względu na niesprzyjającą aurę. To zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach nowoczesne centrum sportowe pozwala na sportowe wyżycie się pod dachem, w komfortowych warunkach. Można tu uprawiać różne sporty, na przykład squasha.

Silesia Club Bytom – kompleks sportowy, w którym ulubione dyscypliny można uprawiać przez cały rok, np. squasha

Silesia Club Bytom to jeden z najbardziej nowoczesnych i komfortowych kompleksów sportowych na Górnym Śląsku. Znajduje się w dzielnicy Miechowice, przy ul. Dzierżonia 19. Oferuje możliwość gry w squasha, tenis ziemny i piłkę nożną, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jednak to nie wszystko! Można tu również pograć w tenis stołowy czy bilard. A po wysiłku – można skorzystać z odnowy biologicznej, w tym z sauny.

Silesia Club Bytom – kompleks sportowy w Bytomiu

„Dobrze zagospodarowane i wyposażone miejsce”

Kompleks ma swoich wiernych fanów. Katarzyna pisze w recenzji w Google Maps: „Bardzo fajne miejsce na aktywność :) Do dyspozycji 4 korty do squasha, korty letnie na zewnątrz oraz korty w środku. Sprzęt można wypożyczyć jeśli istnieje taka potrzeba. Przed klubem duży komfortowy parking. Na miejscu można kupić coś do picia. Pani z recepcji bardzo miła i pomocna :) polecam serdecznie to miejsce!”. Wtóruje jej Robert: „Dobrze zagospodarowane i wyposażone miejsce. Dostępny przestronny parking”.

Miechowicki obiekt wyróżnia liczba dostępnych kortów ze sztuczną trawą w ramach jednego obiektu - 3 korty tenisowe oraz 4 klatki do squasha. Jest tu też boisko do piłki nożnej, na którym w okresie zimowym zapewnione są idealne warunki do treningu dla dzieci. Silesia Club umożliwia grę przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. W okresie letnim boczne drzwi są otwierane, dzięki czemu gra odbywa się na świeżym powietrzu.

Na terenie obiektu są też:

  • recepcja,
  • szatnie,
  • kawiarnia i mini-bar.
Silesia Club Bytom – kompleks sportowy w Bytomiu

Treningi dla początkujących i zaawansowanych oraz szkółka dla dzieci

Silesia Club Bytom oferuje swoim klientom również udział w treningach zorganizowanych oraz wynajem hali do gry w wyżej wymienione dyscypliny.

Dobrze poczują się tu zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i początkujący. Kadra bytomskiego centrum sportowego wprowadzi zarówno dzieci, jak i dorosłych w świat tenisa, squasha i piłki nożnej poprzez ciekawe zajęcia, ucząc tak podstaw, jak i zaawansowanych technik. Treningi są tu prowadzone na każdym poziomie zaawansowania, dla zawodników w każdym wieku, tak w grupach, jak i indywidualnie.

Silesia Club Bytom ma bardzo szeroką oferta dla najmłodszych, organizując zajęcia dla dzieci już od 4. roku życia, a w czasie ferii, czy wakacji - półkolonie sportowe w kilku grupach wiekowych.

Do tego klub ma wypożyczalnię sprzętu sportowego, więc nie trzeba na początku przygody z daną dyscypliną sportu inwestować za dużo w odpowiednie akcesoria.

To co, z kim widzimy się w klatce do squasha w Silesia Club Bytom?

Silesia Club Bytom,
Miechowice, ul. Dzierżonia 19,
Tel. 691-493-100
WWW: https://silesiaclub.com/
E-mail: biuro@silesiaclub.com, manager@silesiaclub.com

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Graj w tenisa w komfortowych warunkach, czy to zimą, czy latem. Silesia Club Bytom zaprasza

Graj w tenisa w komfortowych warunkach

Marek Migalski gościem Pawła Kobylińskiego

Marek Migalski gościem Pawła Kobylińskiego

KŚ przywracają połączenia kolejowe do Bogumina

KŚ przywracają połączenia kolejowe do Bogumina

Z jaką walutą na urlop do Chorwacji?

Z jaką walutą na urlop do Chorwacji?

Już 24 lutego startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Hajtnij się. Oni Ci w tym pomogą. Najlepsze miejsca, pomysły i inspiracje na wesele

Hajtnij się. Oni Ci w tym pomogą. Najlepsze miejsca, pomysły