SiNSAY otworzy się w Centrum Handlowym Agora Bytom!

SiNSAY to znana i ceniona marka, nie tylko przez kobiety, mężczyzn, ale także przez dzieci. Ich każda kolekcja potrafi oczarować z miejsca. Nic więc dziwnego, że otwarcie kolejnych salonów było kwestią czasu. Tak właśnie się stało. Już 16 grudnia br. SiNSAY otworzy nowy salon w Galerii Handlowej Agora w Bytomiu. Czy szykują jakąś niespodziankę? Sprawdźcie.

Sinsay foto

SiNSAY już wkrótce w Bytomiu

Tak, to prawda. Już 16 grudnia br. każdy miłośnik mody, powinien obowiązkowo odwiedzić nowy salon marki SiNSAY, który otwiera się w Centrum Handlowym Agora w Bytomiu. Nowy salon o powierzchni 888 m2 będzie utrzymany w neutralnych, ciepłych odcieniach. Nie zabraknie designerskich akcentów, a przede wszystkim najnowszej kolekcji, która idealnie pasuje do wnętrza salonu.

Tymczasem w sobotę…

Oczywiście poza wielkim otwarciem nowego salonu, marka SiNSAY przygotowała dla swoich Klientów coś jeszcze – event, który zaplanowano na sobotę 18 grudnia br. Tam, gdzie event, tam i atrakcje. Nie zastanawiajcie się zbyt długo, tylko zarezerwujcie czas w sobotę.

SiNSAY wyznacza trendy…

I to od 7 lat! Dowodów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy spojrzeć na ich najnowszą kolekcję, która jest odzwierciedleniem aktualnych trendów. Klasyczne fasony, zabawa kolorem, nietuzinkowe połączenia to ich znak rozpoznawczy. Nic więc dziwnego, że marka szturmem podbiła serca mężczyzn, kobiet, a także dzieci. Ich każda kolekcja to nie tylko ubrania, ale również:

  • Modne dodatki,
  • Kosmetyki do makijażu, pielęgnacji,
  • Akcesoria dla dzieci,

czy rozwiązania dla domu. Jedno jest pewne, odwiedzając nowy salon, spędzicie w nim sporo czasu. A co z godzinami otwarcia? Bytomski salon będzie czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00.

Otwarcie nowego salonu SiNSAY – tuż, tuż. Nie można tego przegapić!

SiNSAY zaprasza!
Plac Tadeusza Kościuszki 1
41-902 Bytom

WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon