SKARPA BYTOM przedłuża ferie zimowe – wspinaczka zamiast lekcji

Po feriach zimowych zostały już tylko wspomnienia. Tymczasem SKARPA BYTOM proponuje odskocznię od szkolnej rutyny. Zamiast siedzieć w szkolnej sali, uczniowie mogą spędzić dwie godziny lekcyjne w największym centrum wspinaczkowym w Polsce.

SKARPA BYTOM przedłuża ferie zimowe – wspinaczka zamiast lekcji

Powrót do szkoły po dwóch tygodniach wolnego nie dla każdego ucznia był łatwy. Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych SKARPA BYTOM przypomina, że najlepszą odskocznią od nauki jest aktywność fizyczna. Obiekt wraca z ofertą dla uczniów szkół podstawowych oraz przedszkolaków.

Zajęcia w szkolnej sali czy na ściance wspinaczkowej?

SKARPA BYTOM zaprasza grupy zorganizowane ze szkół i przedszkoli do przygody na ściankach wspinaczkowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Planowany czas zajęć to dwie godziny lekcyjne. W tym czasie dzieci mogą przetestować czternaście torów wspinaczkowych w strefie Gryfnego Wspinania oraz dziecięcą boulderownię. Cena, 20 zł za ucznia, obejmuje również wypożyczenie sprzętu oraz opiekę operatorów ścianki, którzy w pełni zapewniają bezpieczeństwo uczestników. Dodatkowo wspinaczka odbywa się przy pomocy nowoczesnej i bezpiecznej autoasekuracji. Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to zmienne obuwie sportowe i wygodne ubranie.

Rezerwacja jest możliwa od poniedziałku do piątku w godz. 9-16. Zapisy odbywają się mailowo pod adresem: recepcja@skarpa.bytom.pl.

Czy to sport dla dzieci?

Strefy wspinaczkowe dostępne w naszym obiekcie dostosowane są do każdego stopnia zaawansowania i wieku. – Odwiedzają nas nawet trzylatki, które świetnie radzą sobie na Gryfnym Wspinaniu. Każdy może spróbować swoich sił z tym sportem. Zachęcam do odwiedzenia nas zarówno z grupą szkolną jak i z przedszkolakami. To świetna forma integracji, która uczy odpowiedzialności za drugą osobę – mówi Dobromir Bujak, prezes Klubu Sportowego Skarpa Bytom. Dodaje, że dyscyplina zyskuje na popularności w Polsce, a zawodnicy Polskiego Związku Alpinizmu osiągają sukcesy na arenie międzynarodowej.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Akademickie Mistrzostwa Polski w Skarpie Bytom

Akademickie Mistrzostwa Polski w Skarpie Bytom

Marek Migalski gościem Pawła Kobylińskiego

Marek Migalski gościem Pawła Kobylińskiego

Kabaret Smile już wkrótce w Bytomiu, Sosnowcu i Bielsku-Białej! Specjalny prezent na 20-lecie

Kabaret Smile, wkrótce w Bytomiu, Sosnowcu i Bielsku-Białej!

BPK inwestuje w infrastrukturę wodno-kanalizacyjną

BPK inwestuje w infrastrukturę wodno-kanalizacyjną

Graj w tenisa w komfortowych warunkach, czy to zimą, czy latem. Silesia Club Bytom zaprasza

Graj w tenisa w komfortowych warunkach

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe. Sprawdź te oferty

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty