Sklep firmowy Bakoma w Bytomiu – przepis na udane zakupy

Wielkanoc zbliża się coraz większymi krokami. Bez wątpienia to już ostatni dzwonek na zrobienie spożywczych zakupów, z których można wyczarować smakowite świąteczne potrawy. Naturalnie nasuwa się pytanie, jaki lokalny market najlepiej odwiedzić? To proste, sklep firmowy Bakoma w Bytomiu! To właśnie w nim klienci kupią świeże wędliny, sery, lokalne owoce, warzywa, chrupiące pieczywo, jogurty, makarony, a także mniej oczywiste produkty i to każdego dnia. Poznajcie go!

Sklep firmowy Bakoma w Bytomiu – przepis na udane zakupy

Wszystko w jednym miejscu

Sklep firmowy Bakoma w Bytomiu (ul. Wytrwałych 1) przyciąga klientów jak magnes i nic w tym dziwnego. Ich szeroki asortyment spożywczy i przemysłowy sprawia, że bytomianie mogą zrobić niezbędne zakupy i to w jednym miejscu. Zatem, co ląduje w ich zakupowych koszykach?

A no, świeżo wypiekane pieczywo, smaczne wędliny i sery, świeże warzywa i owoce od lokalnych dostawców, świeże makarony, cała gama nabiału (np. jogurty naturalne, śmietany, produkty Bio, produkty Vege), a także mniej oczywiste produkty, jak artykuły dla zwierząt, produkty gospodarstwa domowego, czy też artykuły higieniczne. Do tego wszystkiego trzeba dodać miłą atmosferę, która panuje w sklepie oraz oczywiście sympatyczną obsługę.

- Lubię robić zakupy w sklepie Bakoma w Bytomiu, ponieważ zawsze znajdę w nim wszystko czego potrzebuję, nawet gdy o tym nie wiem. Ogromną zaletą sklepu jest nie tylko różnorodność asortymentu, ale również świeżość produktów. Oczywiście muszę wspomnieć o bardzo miłych ekspedientkach, które zawsze służą pomocą. Co tu ukrywać, w Bakomie bardzo fajnie się kupuje.dodaje klientka sklepu firmowego Bakoma w Bytomiu

Gdy liczy się jakość…

Bytomianie chętnie odwiedzają sklep firmowy Bakoma w Bytomiu, nie tylko ze względu na szeroką ofertę spożywczą czy przemysłową, ale i jakość oferowanych produktów. Pracownicy marketu każdego dnia starannie selekcjonują produkty, tak by na sklepowych półkach, a także w lodówkach lądowały wyłącznie świeże produkty i to najlepszej jakości.

- Nie ukrywam, że asortyment znajdujący się w naszym sklepie firmowym Bakoma w Bytomiu ma bardzo wysoką jakość, o co z resztą dbamy i to każdego dnia. Klienci doceniają stosunek jakości do ceny. Oczywiście lubią też bieżące promocje. - zaznacza Beata Benjamin, kierownik sklepu firmowego Bakoma w Bytomiu
Sklep firmowy Bakoma w Bytomiu – przepis na udane zakupy

Nabiał dla każdego

Zgadza się! W szerokiej ofercie nabiału w sklepie firmowym Bakoma w Bytomiu każdy znajdzie coś dla siebie. Klienci marketu chętnie sięgają nie tylko po serki waniliowe Bakuś, które skradły serca najmłodszych mieszkańców miasta, ale również po produkty z wysoką zawartością protein (Bakoma MEN), jogurty 7 zbóż, jogurty skyr, a także absolutny hit - gęsty jogurt naturalny.

To właśnie ten produkt jest bardzo wydajny, a przy okazji może zastąpić tradycyjną śmietanę. Co jeszcze? Oczywiście wegańskie produkty nabiałowe - jak marka Ave Vege również cieszą się sporym zainteresowaniem. Gdy produkty tej marki są objęte promocją, zwykle bardzo szybko się rozchodzą.

Sklep firmowy Bakoma w Bytomiu – przepis na udane zakupy
- Robienie zakupów w sklepie Bakoma w Bytomiu są szybkie, miłe i przyjemne. Porównując Bakomę do innych sklepów, to ceny mają o wiele lepsze. Nie mówiąc już o promocjach. Moim zdaniem warto to miejsce po prostu odwiedzić. - dodaje klient sklepu firmowego Bakoma w Bytomiu

Z pewnością klienci mieszkający w pobliżu sklepu firmowego Bakoma w Bytomiu mogą być na bieżąco z aktualnymi promocjami. Naturalnie klienci, którzy mają do sklepu nieco dalej, powinni obowiązkowo śledzić bieżące promocje na profilu na Facebooku - www.facebook.com/sklepybakoma oraz Instagramie - www.instagram.com/sklepybakoma.

Wielkanoc tuż, tuż

W świątecznej ofercie sklepu firmowego Bakoma w Bytomiu każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrym przykładem jest szeroki wybór wędlin, w tym wyroby pochodzące od swojskich dostawców. Z kolei najmłodsi chętnie sięgają po popularne mleczka w tubkach czy krówki Mikusie, które rozpływają się w ustach.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich na świąteczne zakupy do sklepu firmowego Bakoma w Bytomiu. Co tu ukrywać, jesteśmy w pełnej gotowości i mamy zapasy. Zatem nawet „spóźnialscy”, którzy odwiedzą nas w ostatnim momencie, kupią wszystko to, czego potrzebują! mówi Beata Benjamin, kierownik sklepu firmowego Bakoma w Bytomiu
Sklep firmowy Bakoma w Bytomiu – przepis na udane zakupy

Warto pamiętać, że sklep firmowy Bakoma w Bytomiu czeka na klientów od poniedziałku do soboty od godziny 6:00 do godziny 20:00, a w Wielką Sobotę od godziny 6:00 do godziny 13:00. Bez wątpienia robienie zakupów w tym miejscu, są zawsze udane!

Sklep firmowy Bakoma zaprasza!
ul. Wytrwałych 1
41-936 Bytom

Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota 6:00 – 20:00
WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon