Sklep firmowy Bakoma w Bytomiu – robienie zakupów to czysta przyjemność

Sklep firmowy Bakoma w Bytomiu cieszy się sporą popularnością pośród mieszkańców i nic w tym dziwnego. Każdego dnia na klientów marketu czekają świeże wędliny, sery, lokalne owoce i warzywa, chrupiące pieczywo, jogurty, makarony i wiele więcej. Naturalnie nasuwa się pytanie, dlaczego bytomianie wybierają właśnie sklep firmowy Bakoma w Bytomiu? Szczegóły poniżej.

Różnorodny asortyment

Sklep firmowy Bakoma w Bytomiu (ul. Wytrwałych 1) to miejsce, które może pochwalić się zróżnicowanym asortymentem spożywczym oraz przemysłowym. Naturalnie mowa tu o świeżo wypiekanym pieczywie, smacznych wędlinach i serach, świeżych lokalnych warzywach i owocach, świeżych makaronach, a także całej gamie nabiału (m.in. jogurty owocowe, naturalne, śmietany, produkty Bio, produkty Vege).

Co ciekawe, na sklepowych półkach klienci mogą znaleźć mniej oczywiste produkty, jak artykuły dla zwierząt, produkty gospodarstwa domowego, czy artykuły higieniczne. Okazuje się, że właśnie tak szeroka różnorodność asortymentu sprawia, że bytomianie chętnie robią zakupy w sklepie firmowym Bakoma w swoim mieście.

- Sklep Bakoma w Bytomiu oferuje wiele produktów, które trudno znaleźć w innych sklepach. Osobiście uważam, że nabiał jest po prostu świetny, tak samo jak wędliny. Dość często trafiają się ciekawe promocje, wówczas warto przyjść do Bakomy i nieco „posznupać” między regałami. – dodaje klient sklepu firmowego Bakoma w Bytomiu

Przetwory mleczne

Szeroka oferta nabiału w sklepie firmowym Bakoma w Bytomiu sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrym przykładem są produkty Bakoma MEN z wysoką zawartością protein, jogurty skyr, jogurty 7 zbóż oraz absolutny faworyt pośród najmłodszych mieszkańców miasta – serek waniliowy Bakuś. Zatem, jaki produkt z szerokiej oferty nabiału cieszy się największą popularnością? Bez wątpienia gęsty jogurt naturalny, który dzięki sporej gramaturze jest bardzo wydajny i co ważniejsze, z powodzeniem może zastąpić tradycyjną śmietanę. Aby tego było mało, na jego etykiecie klienci mogą zaznajomić się z konkretnym szczepem bakterii, a to dość cenna informacja.

- Nie ukrywam, że jest mi ogromnie szkoda ludzi, którzy ze względu na swoją alergię, nie mogą jeść nabiału. Na całe szczęście w naszym sklepie firmowym Bakoma w Bytomiu możemy im zaproponować całą gamę wegańskich produktów nabiałowych. Dobrym przykładem jest marka Ave Vege. Gdy produkty tej marki są objęte promocją, to zwykle wychodzą całymi zgrzewkami. – podkreśla Beata Benjamin, kierownik sklepu firmowego Bakoma w Bytomiu

Świeżość jest najważniejsza

Klientów sklepu firmowego Bakoma w Bytomiu przyciąga nie tylko zróżnicowana oferta spożywcza i przemysłowa, ale przede wszystkim świeżość produktów. Pracownicy marketu każdego dnia dbają o to, aby na sklepowych półkach, a także w lodówkach lądowały wyłącznie świeże produkty, najlepszej jakości.

- Jak dla mnie sklep Bakoma w Bytomiu to absolutna rewelacja! W ciągu dnia odwiedzam go dwa, a nawet trzy razy. Zwykle kupuje w nim wędliny, nabiał, owoce i jarzyny. Z pewnością to co wyróżnia to miejsce, to świeżość oferowanych produktów. – mówi klientka sklepu firmowego Bakoma w Bytomiu

Warto podkreślić, że oprócz szerokiego asortymentu, świeżości produktów klienci doceniają również bieżące promocje, a te warto śledzić na bieżąco na profilu na Facebooku - www.facebook.com/sklepybakoma oraz Instagramie - www.instagram.com/sklepybakoma.

Oferta świąteczna

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Co za tym idzie, w sklepie firmowym Bakoma w Bytomiu klienci mogą znaleźć produkty z dziczyzny (np. kabanosy z jelenia, smalec z dzika), w których warto rozsmakować się podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Oczywiście market nie zapomina o najmłodszych. Na sklepowych półkach czeka na nich wiele różnych słodkości. Dobrym przykładem są rozpływające się w ustach krówki Mikusie, czy mleczka w tubce.

- Często robimy zakupy w Bakomie i dla nas, jak i całej dzielnicy jest to bardzo ważne miejsce. Osobiście doceniam świeżość i szeroką ofertę produktów, a mój syn, jak to każde dziecko uwielbia słodkości z Bakomy. – dodaje zadowolona klientka

Sklep firmowy Bakoma w Bytomiu czeka na klientów od poniedziałku do soboty od godziny 6:00 do godziny 20:00. Jedno jest pewne, robienie zakupów w tym markecie to czysta przyjemność.

Sklep firmowy Bakoma zaprasza!
ul. Wytrwałych 1
41-936 Bytom

Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota 6:00 – 20:00
WWW | FACEBOOK

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon