Sklep firmowy Bakoma w Bytomiu wprowadza udogodnienia dla klientów. Sprawdźcie szczegóły

Firmowy sklep Bakoma w Bytomiu cieszy się dużym powodzeniem. Firma nie ustaje w zaspokajaniu oczekiwań swoich klientów. Wprowadza udogodnienia dla właścicieli psów, rowerzystów. Nie ustaje nad powiększaniem asortymentu. Co nas dodatkowo cieszy - wprowadzana jest aplikacja, dzięki której ogranicza marnowanie żywności.

Sklep firmowy Bakoma w Bytomiu wprowadza udogodnienia dla klientów. Sprawdźcie szczegóły

Obserwujemy, że rośnie zainteresowanie państwa sklepem firmowym. Czy planują państwo jakieś wiosenne działania, o których powinny wiedzieć osoby już robiące u państwa zakupy i jeszcze zastanawiające się, czy warto odwiedzić sklep?

Rzeczywiście, otrzymaliśmy liczne sygnały, mówiące że nasz sklep świetnie wpasował się w oczekiwania mieszkańców Bytomia. Dlatego idziemy dalej i zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów stawiamy teraz przede wszystkim na wprowadzenie udogodnień dla robiących zakupy, zwiększenie atrakcyjności oferty produktowej i cen na półkach oraz, co dla nas bardzo ważne - niemarnowanie żywności. Ponieważ lato tuż-tuż, pamiętamy też o ukochanych pupilach naszych klientów.

Czego mogą się spodziewać właściciele psów?

We wszystkich naszych sklepach przygotujemy przed wejściami miejsca, gdzie można będzie przymocować smycz i gdzie czworonożne pupile znajdą zawsze świeżą wodę i będą mogły bezpiecznie poczekać na swoich właścicieli. Widzimy też, że liczne grono klientów odwiedza nas przyjeżdżając na rowerach i dla takich osób przydatnym udogodnieniem będą wygodne stojaki przed każdym sklepem, do których będzie można przypiąć rower i spokojnie zrobić zakupy.

Wspomnieli państwo, że pracujecie nad rozwojem oferty produktowej. Co na tę chwilę najbardziej cieszy państwa klientów?

Cały czas prowadzimy intensywne rozmowy z zaprzyjaźnionymi producentami, by zaskakiwać atrakcyjnymi nowościami i zapewnić w pełni kompleksowe zakupy. Już teraz w sklepach można znaleźć pełen przekrój asortymentu świeżego - klienci docenili dostępne u nas mięsa, wędliny, sery, ryby oraz chętnie kupują warzywa i owoce od lokalnych dostawców. Oczywiście niezaprzeczalnym faworytem cały czas są produkty nabiałowe od Bakomy. Na dziale przemysłowym można kupić wszystko, co niezbędne dla gospodarstwa domowego a świeżo wypiekane pieczywo rozchodzi się codziennie jak świeże bułeczki. Zauważyliśmy też, że klientów bardzo cieszą słodkie przekąski (przede wszystkim lokalne pyszne ciasta i drożdżówki).

Słyszeliśmy, że chcecie wprowadzić program lojalnościowy. To prawda?

Żeby zapewnić klientom jeszcze atrakcyjniejszą ofertę, a przy tym niższe ceny, prowadzimy intensywne prace nad programem lojalnościowym, który zamkniemy w atrakcyjnej aplikacji mobilnej. Dostępne będą rabaty dla stałych klientów, zestawy produktowe w supercenach i liczne promocje, a każdy zakup będzie gratyfikowany punktami, które klienci będą mogli gromadzić i wymieniać na kupony. Już teraz na naszym profilu na Facebooku regularnie informujemy o przecenionych produktach. Bardzo nas cieszy, że klienci polubili polowanie na niskie ceny w naszych sklepach i śledzą nasze posty zawierające informacje o przecenach i najatrakcyjniejszych produktach w ofercie.

Mówiliście państwo o niemarnowaniu żywności. Jak chcecie to osiągnąć?

Bardzo ważne dla nas jest niemarnowanie żywności, dlatego zdecydowaliśmy o nawiązaniu współpracy z Too Good To Go. Jest to aplikacja, dzięki której będziemy mogli uchronić przed zmarnowaniem dużą ilość świeżych produktów – w tym także jogurtów i nabiału od Bakomy, ale nie tylko! Od kwietnia prowadziliśmy pilotaż tego projektu w naszych sklepach w Nysie i Bydgoszczy. Efekty są znakomite, więc zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie będziemy informować o kolejnych miastach, w których uruchomimy tę inicjatywę. Zasada będzie prosta - sklepy będą codziennie przygotowywać paczki z produktami zagrożonymi przeterminowaniem, które klienci będą mogli nabyć po bardzo atrakcyjnych cenach za pośrednictwem aplikacji mobilnej Too Good To Go. Mamy nadzieję, że nasi klienci docenią i polubią takie innowacyjne podeście do niemarnowania żywności.

Gdzie klienci, zainteresowani zakupami w państwa sklepie, mogą znaleźć informacje o aktualnych promocjach, przecenach i nowościach?

Zapraszamy serdecznie na nasz profil na Facebooku (www.facebook.com/SklepyBakoma) oraz Instagramie (https://www.instagram.com/sklepybakoma/). Publikujemy tam cykliczne gazetki informujące o promocjach i nowościach, przybliżamy asortyment Grupy BZK i jest to miejsce, gdzie każdy z naszych sklepów prezentuje bieżące przeceny. Jest to też dla nas świetny kanał bezpośredniej komunikacji z naszymi klientami. Zawsze chętnie dowiemy się, czego oczekują, jakie produkty chcieliby znaleźć na naszych półkach i czy w jakiś sposób możemy lepiej spełnić ich potrzeby.

Sklep firmowy Bakoma w Bytomiu wprowadza udogodnienia dla klientów. Sprawdźcie szczegóły

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon