Sklep ze zdrową żywnością w Bytomiu? Swojska Chata zaprasza!

Na przestrzeni lat, nawyki żywieniowe Ślązaków mocno się zmieniły i bardzo dobrze! Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co ląduję w ich zakupowym koszyku. Nic więc dziwnego, że w regionie powstają sklepy ze zdrową żywnością. Bytom nie pozostaje w tyle, ponieważ pod adresem Webera 2 od sierpnia br. funkcjonuje Swojska Chata. Sklep oferuje Eko produkty, które są smaczne, zdrowe i w rozsądnej cenie. Poznajcie go!

Swojska Chata – co znajduje się w ich ofercie?

Swojska Chata to wyjątkowe miejsce na mapie Bytomia (ul. Webera 2) obok, którego nie można przejść obojętnie. Co ciekawe, część Bytomian może kojarzyć ten adres, ponieważ to właśnie pod nim, od 10 lat funkcjonował sklep z ekologiczną żywnością, a na przestrzeni lat zmieniał właścicieli. Naturalnie nasuwa się pytanie, co znajduje się w ofercie Swojskiej Chaty? A no, pełna gama ekologicznych produktów (bez dodatkowych konserwantów), jak na przykład:

 • Wędliny,
 • Owoce i warzywa,
 • Nabiał Klimeko (m.in. śmietana, kefir, biojogurt, zsiadłe mleko),
 • Ekologiczne chleby,
 • Miody,
 • Sery,
 • Produkty suche (m.in. kasze, ryż, płatki owsiane, płatki kukurydziane),
 • Pierogi i naleśniki Eko pierożek,
 • Musztardy,
 • Kiszonki,
 • Soki,
 • Przyprawy,
 • Jajka (np. jajka zielononóżki).
Swojska Chata w bytomiu

Warto podkreślić, że sklep stale poszerza swoją ofertę o nowe produkty, które są nie tylko ekologiczne, zdrowe, smaczne, ale i w rozsądnej cenie. Miłośnicy słodkości nie będą rozczarowani! W ofercie Swojskiej Chaty można trafić na przepyszne, domowe wypieki tworzone w oparciu o tradycyjne receptury.

Z miłości do natury

Swojska Chata to sklep stworzony z miłości do natury, co naturalnie przekłada się na tak szeroką ofertę ekologicznych produktów. Co ciekawe, nie lądują one na półkach przypadkowo. Właściciele do wyboru odpowiedniego asortymentu, podchodzą z ogromną pasją i poszanowaniem wobec produktu, nie zapominając przy tym o cenie. Co za tym idzie, nawiązują współpracę z mniejszymi zakładami (np. wędliny Wiorek, Bartlowizna, Jasiołka), które nie skupiają się na masowej produkcji, ale jakości i bardzo dobrze!

Swojska Chata w bytomiu

Swojska Chata nie zatrzymuje się w miejscu, tylko ciągle rozwija swoją ofertę. Dobrym przykładem są tradycyjne ciasta, a także sety lunchowe, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Okazuje się, że właściciele mają szereg, ciekawych pomysłów, które chcą wprowadzić w swoim sklepie.

Plany na najbliższą przyszłość

Właściciele Swojskiej Chaty pragną otworzyć nie tylko mieszkańców Bytomia na zdrową, ekologiczną żywność, ale również mieszkańców innych, śląskich miast. Właśnie z tego powodu, sklep buduję stronę internetową, która pozwoli na zamawianie produktów bezpośrednio do domu. Spokojnie, nie przez kuriera, a poprzez pracowników Swojej Chaty, którzy dostarczą zamówienie pod wskazany adres. To nie koniec niespodzianek!

Swojska Chata pragnie również poszerzyć ofertę zimnych płyt, wykonanych z ekologicznych i swojskich produktów. Nie da się ukryć, że jest to zdrowa i ciekawa alternatywa dla osób organizujących przyjęcia okolicznościowe czy eventy firmowe. Zatem jak zamówić zimną płytę? Wystarczy skontaktować się ze sklepem, doprecyzować szczegóły, a pracownicy zajmą się całą resztą, łącznie z dowozem.

Swojska Chata w bytomiu

Gdzie po zdrową żywność w Bytomiu? Swojska Chata zaprasza!
Swojska Chata zaprasza!
Ul. Webera 2
41-902 Bytom
Tel. +48 452 494 653

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:00 – 18:00
Sobota 9:00 – 13:00
FACEBOOK

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon