Ślubne Pogotowie Izabeli Janachowskiej zjawi się w Bytomiu. Andżelika i Daniel doznali w życiu wielu trudnych chwil

Już za kilka dni widzowie Polsatu poznają historię Andżeliki i Daniela z Bytomia. Para od dzieciństwa zmagała się licznymi przeciwnościami losu. Przyszła panna młoda wychowywana była przez dziadków, a pan młody walczył z chorobą alkoholową ojca. Na domiar złego Andżelika boryka się z problemem stomatologicznym, oprócz tego kilka tygodni temu zmarła jej babcia. Czy Ślubne Pogotowie rozwiąże wszystkie komplikacje?

W niedzielę, 18 września o godzinie 17:40 w kanale telewizyjnym Polsat zostanie wyemitowany nowy odcinek Ślubnego Pogotowia Janachowskiej. Tym razem fabuła rozgrywać się będzie w Bytomiu. Bohaterami odcinka będą Andżelika i Daniel. Przyszli państwo młodzi nie mieli łatwego dzieciństwa. Kobieta została wychowana przez dziadków, a przyszły pan młody miał ojca alkoholika. Pomimo tego Daniel zdecydował się, że pójdzie w jego garniturze do ślubu.

- Tata nie był dobrym człowiekiem. (...) Ale starał się przekonać mnie, żebym nie powielał jego błędów - wyjaśniał swoją decyzję Daniel, uczestnik programu.

Problem... goni problem

Przyszła para młoda na co dzień wychowuje syna Andżeliki - Antosia. W jego wychowaniu pomaga mama Daniela. Przed ślubem zakochani postanowili zawalczyć o zdrowe zęby Andżeliki, kobieta od dłuższego czasu zmaga się z problemami stomatologicznymi. - Nie stać mnie na to, żeby zrobić je prywatnie - tłumaczy.

W minionych tygodniach zmarła także babcia Andżeliki, dlatego zakochani postanowili uczcić pamięć zmarłych i podczas wesela przygotować na sali specjalny stolik, na którym staną świece upamiętniające ich dusze. Dodatkowo podczas ceremonii obowiązywać będą nietypowe jak na wesele kolory - czerwień, biel i srebro.

Młodym marzy się także pierwszy taniec do piosenki "Dirty dancing", wyzwania podejmie się Rafał Maserak. Tancerz zawsze zajmuje się przygotowaniem par do pierwszego tańca. Choć jak sam przyznał, ten układ może być problematyczny.

Podsumowanie ślubnego pogotowia będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Tramwaj i choinka

Z Bytomia na Sylwester z Polsatem tramwajem

Bytomskie Kolędowanie 2022

Bytomskie Kolędowanie ze Świątecznym Barszczem 2022

Choinki RMF 3

Świąteczny konwój RMF FM odwiedzi Bytom już 18 grudnia

Bytomski Śpiący Lew

Uszkodzonego przez wandali Śpiącego Lwa poddano konserwacji

Bytom pobiegnie dla Jasia. Pięciolatek z walczy o zdrowie

Bytom pobiegnie dla Jasia. Pięciolatek z walczy o zdrowie

Warsztaty foto1

Ferie zimowe w Plejadzie – na wesoło i twórczo!

Orszak Trzech Króli w Bytomiu

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Bytomia