Sonda w sprawie nowego loga ruszy 15 lipca

Ani organizatorzy konkursu, ani bytomscy artyści, którzy konsultują nadesłane projekty na logo, nie spodziewali się takiej ilości prac, dlatego musimy przesunąć termin głosowaniamówi Krzysztof Turzański.

Bytomski2 loga

logaAni organizatorzy konkursu, ani bytomscy artyści, którzy konsultują nadesłane projekty na logo, nie spodziewali się takiej ilości prac, dlatego musimy przesunąć termin głosowania – mówi Krzysztof Turzański, Naczelnik Wydziału Promocji i Kontaktów z Mediami. Sonda, dzięki której mieszkańcy będą mogli wybrać najlepsze, ich zdaniem, logo Bytomia ruszy 15 lipca.

O konkursie pisaliśmy w kwietniu. Na ogłoszony w kwietniu konkurs na nowy znak graficzny miasta wpłynęło ponad 400 propozycji. Prace są różnorodne. Wielu autorom nie można odmówić pomysłowości czy poczucia humoru - mówi Krzysztof Turzański. Wybór najlepszej dziesiątki jest bardzo trudny, dlatego poprosiliśmy też o ocenę projektów bytomskich artystów – dodaje.

Wszystkie nadesłane prace można zobaczyć nas tronie www.bytom.pl

"Uciekająca panienka z Bytomia", tak dotychczasowe logo określają nowe władze Bytomia. Prezydent Damian Bartyla w swoim programie wyborczym obiecywał, że w tej materii dokona się zmiana. Można więc powiedzieć że dotrzymuje obietnicy wyborczej.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski2 logaaa

Będzie nowe logo Bytomia, a gdzie strategia?

Bytom pomoc dla Ukrainy

Bytomianie pomagają Ukraińcom

Prof. Tomasz Pietrzykowski

„Bytomiu, patrz uważnie, co się stało w Nikiszowcu”

Oczyszczalnia bobrek

Oczyszczalnia do likwidacji. Zastąpi ją przepompownia

EC Szombierki

101. urodziny EC Szombierki. Licytacja czy wywłaszczenie?

Gmach ŚUM w Bytomiu oficjalnie oddano do użytku

Remont gmachu ŚUM przy ul. Piekarskiej oficjalnie zakończony

Bytomski2 auto parking nie

Nie będzie nowego auta dla prezydenta