Sport

Tragiczna śmierć 17-letniego hokeisty Polonii Bytom


Kilka dni temu głośno było o tragedii, do której doszło w Kaletach. W wypadku na quadzie zmarł 17-latek z Bytomia. Okazało się, że to Łukasz Korzyniewski, zawodnik młodzieżowej drużyny hokejowej Polonii Bytom.

Reklama

Tragiczny wypadek na ulicy Wesołej w Kaletach-Drutarni został nagłośniony przez ogólnopolskie media. Dwóch 17-latków z Bytomia jeździło po lesie na quadzie. W pewnym momencie pojazd uderzył w drzewo. Konsekwencje były tragiczne. Pasażer zmarł na miejscu, a nieletniego kierowcę w ciężkim stanie przetransportowano helikopterem LPR do szpitala.

Okazało się, że ofiarą był Łukasz Korzyniewski. To 17-letni hokeista Polonii Bytom. Informację o jego śmierci przekazał na Facebooku bytomski klub.

"W związku z tragiczną śmiercią naszego zawodnika Łukasza Korzyniewskiego, składamy wyrazy współczucia rodzicom, najbliższej rodzinie i przyjaciołom Łukasza" - czytamy na stronie Polonii.

Policja i prokuratura prowadzą śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności tragedii. "Gazeta Wyborcza" ustaliła, że quad należał do ojca jednego z nastolatków.

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.