SportRebel w Bytomiu. Jeden z największych w Polsce sklepów ze sprzętem do hokeja

Nowy sklep ze sprzętem do hokeja, SportRebel, działa od niedawna w Bytomiu, przy Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów. Sprawdźcie, czym się wyróżnia i co można tu kupić.

W czwartek 25 listopada przy Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów swoje podwoje otworzył sklep SportRebel. Jest to jeden z największych w Polsce sklepów ze sprzętem do hokeja na lodzie. Oprócz tego znajdziemy w nim łyżwy, rolki, wrotki, hulajnogi, czy sprzęt do unihokeja.

Poza szerokim wyborem asortymentu sportowego miejsce to oferuje profesjonalny serwis oraz Sklep Kibica KH Polonia Bytom.

Kompleksowa i profesjonalna obsługa

Bytomski sklep to już siódmy punkt tej marki na mapie Polski. Warto zaznaczyć, że sieć przykłada dużą wagę do atrakcyjnej lokalizacji swoich sklepów, a ta przy lodowisku w Bytomiu zdecydowanie do takich należy. Do tej pory mieszkańcy, oprócz tafli, mieli do dyspozycji punkt gastronomiczny, saunę, siłownię czy salę gimnastyczną. Teraz do tej listy dołącza sklep ze sprzętem, w którym klienci będą mogli skorzystać z fachowego doradztwa i skorzystać z pomocy doświadczonego personelu.

Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów regularnie przyciąga amatorów ślizgawek z Bytomia
i okolic, a stworzenie sklepu branżowego w tym miejscu jest strzałem
w dziesiątkę. Jazda na łyżwach to doskonały pomysł na relaks i aktywne spędzenie czasu
z bliskimi. Ponadto może przynieść ogrom korzyści dla zdrowia, poprawiając kondycję, kształtując koordynację ruchową oraz dotleniając organizm.

Nie tylko łyżwy

Warto przypomnieć, że w bezpośrednim sąsiedztwie lodowiska powstaje kolejny kompleks sportowy. W ramach inwestycji przy ul. Pułaskiego powstanie rolkowisko, wielofunkcyjne boisko, bieżnia oraz park do street-workoutu.

Sklep SportRebel oprócz asortymentu zimowego ma w swojej ofercie rolki oraz wrotki topowych marek takich jak: TEMPISH, Bauer, K2 czy Rollerblade. Każdy rolkarz znajdzie dla siebie również niezbędne akcesoria. W sklepie będzie można kupić także bony podarunkowe, które świetnie sprawdzą się jako prezent dla sportowych freaków.

Strefa kibica Polonii Bytom

SportRebel postanowił zrobić krok w stronę kibiców Polonii Bytom i przy współpracy
z prezesem Klubu w sklepie powstała strefa kibica. Fani klubu znajdą w nim repliki koszulek meczowych, szaliki, bluzy, smycze czy kubki. W tym miejscu warto przypomnieć, że przed laty na lodowisku, które wtedy jeszcze nosiło nazwę Stodoła, taki sklepik prowadził pan Franciszek Wawrzyniak, który niestety w tym roku zmarł. W nowo powstałym lokalu znajduje się tablica upamiętniająca tę wyjątkową w środowisku hokejowym postać.

15 lat doświadczenia – SportRebel Service

Serwis SportRebel świadczy najszerszy wybór usług w Polsce w zakresie naprawy i konserwacji łyżew i rolek. W ofercie znajdziemy m.in.: ostrzenie łyżew, przebijanie płóz, profilowanie ostrzy a także kompletny serwis rolek obejmujący czyszczenie łożysk i płozy oraz wymianę kółek. Usługi wykonywane są na miejscu w godzinach otwarcia sklepu.

Niewątpliwie cały kompleks sportowy przy ul. Pułaskiego jest warty odwiedzenia. Mieszkańcy Bytomia otrzymali wyjątkową przestrzeń z wieloma możliwościami spędzenia aktywnie czasu. Profesjonalny sklep sportowy jest idealnym dopełnieniem tego miejsca.

SportRebel Bytom
ul. Kazimierza Pułaskiego 71,
41-902 Bytom
bytom@sportrebel.pl
WWW || FACEBOOK
tel: 32 797 35 26

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon