Spotkaj się z królikiem Bingiem w Agorze Bytom

Ma trzy latka, wielkie uszy, urocze zęby i bije rekordy popularności wśród najmłodszych. Już 18 listopada w Agorze Bytom wszystkie dzieci będą mogły spotkać się na żywo z królikiem Bingiem.

Agora Bytom Event Bing

Przybicie piątki z ulubionym bohaterem, a także stworzenie własnych uszu Binga – to tylko jedne z wielu atrakcji, które będą czekać na najmłodszych w sobotę, 18 listopada w Agorze Bytom. W godz. 11:00-17:00 ruszy tam event z królikiem Bingiem. Bajka, która osiągnęła już blisko 900 mln wyświetleń w serwisie You Tube, zdobywa serca widzów, a jej bohater pokazuje dzieciom, jak codziennie radzi sobie z codziennością i własnymi emocjami.

Bing jest bohaterem dziecięcego świata, mimo iż ma zaledwie trzy lata. W każdym odcinku wraz z przyjaciółmi przeżywa nowe przygody i uczy najmłodszych, jak kreatywnie rozwiązywać codzienne problemy, z którymi stykają się dzieci – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom, i zaprasza całe rodziny na sobotni event.

Podczas wydarzenia każdy z uczestników będzie mógł odwiedzić aż 5 stref nawiązujących do fabuły popularnej bajki. Będą to:

  • Strefa kreatywna, gdzie można stworzyć własne uszy Binga, a także pokolorować ulubionych bohaterów.
  • Strefa selfie. To właśnie tam odbędzie się spotkanie na żywo z Bingiem. Będzie to także okazja do pamiątkowego selfie.
  • Strefa kręgli, w której można sprawdzić swoje umiejętności w tej grze.
  • Strefa memory, gdzie najmłodsi będą ćwiczyć pamięć z ulubionymi postaciami z bajki.
  • Strefa kaczuszek, w której najmłodsi, przy asyście rodziców, wyłowią kaczki ze stawu.

Event z Bingiem odbędzie się na poziomie 0 oraz -1. Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon