Sprawdzony pomysł na prezent pod choinkę

Pod choinkę chce go otrzymać prawie co trzeci z nas. Nie ma się co dziwić. Ten prezent sprawdzi się w każdej sytuacji i ucieszy dosłownie każdego. Co to jest?

Sprawdzony pomysł na prezent pod choinkę

Tegoroczne marzenia o bożonarodzeniowych prezentach są w tym roku proste. Polacy stawiają przede wszystkim na funkcjonalność i praktyczną stronę upominków. Zależy im, by prezent spełniał ich oczekiwania i by mogli go wykorzystać, tak jak tego potrzebują. Co więc chcielibyśmy znaleźć najbardziej w tym roku pod choinką?

Z badania Barometru Providenta wynika, że jest to bon podarunkowy lub gotówka (27,3 proc. ankietowanych). Dopiero później Polacy wskazali takie prezenty, jak perfumy i kosmetyki (15,5 proc.), odzież i dodatki (9,9 proc.), elektronikę (8 proc.) czy biżuterię (7,7 proc.). Na przygotowanie świąt i prezenty wydamy w tym roku od 1000 do 1999 zł. Minimalna kwota, którą deklarujemy, to 500 zł. Badania wskazują też, że te święta będziemy obchodzić skromniej niż w zeszłym roku, mimo iż realnie wydamy na nie o 307 zł więcej niż w analogicznym czasie w 2021 roku.

- Bony podarunkowe, które są na szczycie bożonarodzeniowej listy życzeń Polaków, to zawsze sprawdzony prezent. Nie musimy odgadywać marzeń naszych bliskich, a obdarowując ich takim bonem, zawsze mamy pewność, że ofiarujemy im idealny prezent – mówi Hanna Petters, dyrektor Agora Bytom i dodaje, że centrum handlowe oferuje bony podarunkowy o wartości 50 zł dostępne w punkcie informacyjnym na poziomie 0.

Bon podarunkowy – dlaczego warto?

Pierwszym powodem jest szeroki wachlarz możliwości, jakie daje bon podarunkowy. Przede wszystkim bon można wykorzystać w jednym z 70 sklepów Agory Bytom i wybrać dowolny prezent za kwotę 50 zł. To osoba obdarowywana przecież najlepiej wie, czego w danej chwili potrzebuje. Poza tym bon może stanowić formę „dopłaty” do zakupów, co oznacza, że wybierając daną rzecz, można ją kupić za darmo lub z ogromną zniżką.

Po drugie bon jest ważny przez 180 dni, dzięki czemu zakupy można zrealizować w dogodnym dla siebie terminie – zimą, podczas przecen lub też na wiosnę i lato, uzupełniając garderobę o najbardziej pożądane elementy.

Poza tym realizując zakup za bon podarunkowy, można uniknąć zakupu np. zbyt małego lub dużego swetra, balsamu nie o tym zapachu co trzeba czy nieodpowiedniego koloru szminki.

Dodatkowo zakupy za bon podarunkowy mają jeszcze jedną zaletę – w przypadku, gdy rozmiar ubrania nie będzie pasował, istnieje możliwość zwrotu danego produktu w ściśle określonym czasie. Unika się tu ryzyka nietrafionego prezentu, którego nie można zwrócić.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon