Supergrosz.pl – szybkie pożyczki ratalne

Pożyczki ratalne oferowane przez firmy pozabankowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Formalności są zwykle ograniczone do minimum, a na udzielenie pożyczki online nie trzeba długo czekać. Supergrosz.pl może przyznać pożyczkę już w kilka minut. O czym musisz wiedzieć przed podpisaniem umowy pożyczki?

20210914172238 g9baeecfb0907aae92bf144643d2a22db913659f48fb07feccd2bc6826c35d4a59e8200af6dc60d2a2e96ad8b648a364217a4bec03de6efa7084e19e60c4af90b 640 jpg

Pożyczka ratalna jest ciekawą alternatywą dla kredytów bankowych, które zwykle wymagają dopełnienia wielu formalności. Pożyczki oferowane przez firmy pozabankowe nie wymagają spełnienia wielu wymagań, a pieniądze można mieć na koncie błyskawicznie. Co musisz wiedzieć przed zaciągnięciem pożyczki?

Czym się charakteryzują pożyczki ratalne?

Możliwość złożenia wniosku online to jedna z najważniejszych kwestii, które sprawiają, że pożyczki ratalne udzielane przez firmy pozabankowe są bardzo popularne. Zamiast tracić czas na wizyty w oddziałach, można w zaciszu domowym wypełnić wniosek i czekać na decyzję o przyznaniu pożyczki. Decyzja zapada szybko, na przykład w serwisie https://supergrosz.pl może to być zaledwie kilka minut. Pożyczki udzielane przez firmy pożyczkowe wymagają minimum formalności, a często wystarcza dowód osobisty. Pożyczkę można spłacać w wygodnych miesięcznych ratach, a spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat, dzięki czemu rata nie musi być dużym obciążeniem dla budżetu domowego.

Jaki jest całkowity koszt pożyczki ratalnej?

Całkowity koszt pożyczki jest niezwykle istotny i należy poznać go przed podpisaniem umowy, aby mieć świadomość, jaka będzie całkowita kwota do spłaty. Nie wystarczy znać oprocentowanie, ponieważ nie tylko ono wpływa na koszt pożyczki. Najważniejszym parametrem jest RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Przy obliczaniu RRSO pod uwagę bierze się:

  • oprocentowanie pożyczki,
  • prowizję,
  • kwotę ubezpieczenia,
  • wszelkie opłaty dodatkowe,
  • ilość rat i czas spłaty pożyczki.

Jako że RRSO ujmuje koszty w skali roku, im krótszy jest czas zobowiązania, tym wyższy będzie wskaźnik RRSO. Najniższy będzie on dla kredytu hipotecznego, który jest spłacany przez wiele lat, a najwyższy dla chwilówki.

Supergrosz.pl – szybka pożyczka ratalna

Supergrosz oferuje pożyczki ratalne, które można rozłożyć nawet na 50 rat. Dzięki temu raty mogą być niskie i dopasowane do możliwości finansowych. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej, a cały proces od rejestracji wniosku do wypłaty pieniędzy trwa zwykle kilka minut. Dzięki temu możesz szybko otrzymać środki potrzebne do zrealizowania swoich celów. Formularz można uzupełnić online lub dokonać formalności telefonicznie. W każdej sytuacji można skorzystać ze wsparcia konsultantów.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon