Święto kina - w niedzielę bilety po 11 zł!

W niedzielę w kinach w całej Polsce będzie można oglądać filmy w niskich cenach. Do akcji włączyło się również bytomskie Cinema City. BCKino nie musiało, bo w nim zawsze jest tanio.

Bytomski4 swieto kina 13

Ogólnopolskie Święto Kina zostało zaplanowane na 15 grudnia. Tego dnia bilety na filmy 2D będą kosztować tylko 11 zł, a trójwymiarowe produkcje będzie można oglądać za 14 zł + opłata za okulary. W akcji biorą udział zarówno małe kina, jak i trzy największe sieci multipleksów, w tym Cinema City, prowadzące kino w bytomskiej Agorze. Dla jego widzów promocja będzie bardzo atrakcyjna, gdyż zwykle dorosły musi zapłacić w nim aż 21 zł za bilet (24 zł za film 3D).

Z kolei w kinie działającym w Beceku promocja jest każdego dnia. Tu bilety zawsze kosztują jedynie 11 zł. Wyjątkiem będą projekcje najnowszej części "Hobbita", ponieważ dystrybutor filmu narzucił wyższe ceny. Pomimo tanich biletów BCKino nie ustępuje multipleksom pod względem wygody i jakości obrazu. W tym roku zakupiono nowoczesny projektor cyfrowy umożliwiający wyświetlanie filmów 3D oraz zmodernizowano salę Ki-Nową i wyposażono ją w komfortowe fotele.

A Wy do którego kina wolicie chodzić? Cinema City w Agorze, czy BCKina w Beceku? Które lepsze?

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski4 sterowiec bytom

Przedwojenny Bytom na filmie

Bytomski2 kino krystyna

Ostatni seans pod chmurką

Bytomski2 e82428de83e33aaa8f951aa459f0bc74

Z fejsa Bytomski.pl

Bytomski2 1375476861

W piątek kolejny seans pod gołym niebem

Bytomski2 kino plener 2013 pl

W sierpniu filmy będzie można oglądać pod chmurką

Byt inauguracja muzyki narodow 2019

Sierpień w Muszli Koncertowej - kino i koncerty

Bytomski2 kino krystyna

Plenerowa gratka dla kinomanów - oglądaj filmy...