Święto kolorów Holi w Bytomiu. W Parku Miejskim ponownie zrobi się kolorowo

Święto kolorów ponownie odbędzie się w Bytomiu. Wydarzenie zostanie zorganizowane w parku miejskim przy Amfiteatrze. Bitwa na kolory odbędzie się przy oprawie muzycznej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

UM w Bytomiu
Święto kolorów holi w Bytomiu

Święto Kolorów Holi 2023 w Bytomiu

W niedzielę 30 kwietnia w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla zrobi się naprawdę kolorowo. O godzinie 17.30 rozpocznie się kolejna edycja Święta Kolorów Holi. Podobnie jak w latach poprzednich uczestnicy będą mieli okazję stoczyć bitwę, używając proszków w dziewięciu kolorach.

- Przyjdź z przyjaciółmi na tą niepowtarzalną imprezę przeżyj niezapomniane chwile, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi, baw się i tańcz przy muzyce najlepszych DJ’ów - zachęcają do udziału organizatorzy.

Na miejscu dostępna będzie wyrzutnia kolorów. Uczestnicy będą mogli zakupić watę cukrową. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, nie obowiązują ograniczenia wiekowe. - Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków - dodają organizatorzy.

Przypomnijmy, że ostatnie Święto Kolorów odbyło się 10 lipca 2022 roku również w Parku Miejskim im Franciszka Kachla. Link do wydarzenia jest dostępny tutaj.

Byt holi festiwal

Może Cię zainteresować:

W parku będzie bitwa na kolorowe proszki

Autor: Robert Czykiel

20/09/2018

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon