Szombierki Bytom wygrały w 93 minucie

Piłkarze Szombierek Bytom po raz kolejny udowodnili, że dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Przekonali się o tym zawodnicy Przyszłości Ciochowice. Stracili dwie bramki w doliczonym czasie gry, przegrywając u siebie z Zielonymi 1:2.

Gospodarze prowadzili od 58 minuty spotkania. Podopieczni Krzysztofa Górecki mimo przewagi wyrównali dopiero w 91. minucie. Kiedy wydawało się, że obydwa zespoły podzielą się punktami, Sebastian Pączko w 93. minucie zdobył zwycięskiego gola dla naszych.

Szombierki po 24 kolejkach mają na swoim koncie 52 punkty. W niedzielę (2 czerwca) przy Frycza-Modrzewskiego naszych czeka mecz o wszystko. Zieloni zmierzą się z wiceliderem tabeli – Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza. Zwycięstwo podopiecznych Krzysztofa Górecki praktycznie będzie oznaczać awans do III ligi. Początek spotkania o 17.00.