Teatromania w obiektywie

„Najlepsze z najlepszych”. Ponad 100 najpiękniejszych fotografii wykonanych podczas wszystkich czternastu edycji Międzynarodowego Festiwalu „Teatromania” można od dziś oglądać w Galerii Baszta przy Bytomskim Centrum Kultury. Niezwykła wystawa potrwa do 20 czerwca.
Bytomski2 1366724420

Słynna Teatromania obchodzi w tym roku swoje 15-te urodziny! Z tej okazji organizatorzy festiwalu przygotowali wyjątkową, jubileuszową wystawę. Najpiękniejsze zdjęcia z najlepszych spektakli, czyli przekrój najciekawszych widowisk Teatromanii z ostatnich kilkunastu lat, wszystko to czeka na gości Galerii Baszta przy bytomskim Beceku. Niezwykłe fotografie wykonane przez takich mistrzów obiektywu jak Seweryn Wrona, Przemysław Żurek, Bartosz Królik, Marcin Mazurowski czy Krzysztof Chrobak przyciągnęły na wernisaż wystawy wielu bytomian.

TEATROMANIA to jeden z flagowych projektów Beceku i zarazem jeden z najciekawszych przeglądów teatralnych południowej Polski. Formuła festiwalu jest otwarta na zróżnicowanie stylistyczne i na wszystko to, co w teatrze intrygujące. Na festiwal „wychodzący” do widzów – wiele przedstawień odbywa się bowiem w przestrzeni publicznej – serdecznie zapraszamy już od 17 maja!

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Królewna Śnieżka

Grudzień 2022 w Operze Śląskiej. Wznowienie Królewny Śnieżki

Akcja Lato w mieście

Trwa akcja lato w mieście - lista atrakcji w Bytomiu

Byt michal rejner

Artysta industrialny. Dla sztuki wystąpił w TV... bez spodni

Wedrujace obrazy

Obrazy wędrują po mieście

Bytomski2 1376478151

Bytom może „zagrać" w filmie?

Bytomski2 parada muzeum

7 kandydatów na dyrektora Muzeum Górnośląskiego

Bytomski2 opera zlota plyta

Hitowa Opera