Dlaczego warto zdecydować się na trening EMS w Bytomiu?

Nie rezygnuj z walki o zdrowszy styl życia! Często warto otworzyć się na inne rozwiązania. Przedstawiamy trening EMS - w Bytomiu jego popularność wciąż rośnie.

Trening EMS Bytom – w czym tkwi jego sekret?

Trening EMS w Bytomiu, podobnie jak i w innych miastach cieszy się ogromną popularnością pośród kobiet jak i mężczyzn. Dlaczego? To proste. Chodzi o efekty, które są widoczne już po 4 zabiegach. Nie chodzi tu tylko o redukcję tkanki tłuszczowej, ale i o wyrzeźbienie mięśni. Nie byłoby to możliwe bez technologii HIFEM. To właśnie ona jest w stanie wywołać blisko 20 000 supramaksymalnych skurczów skierowanych do nerwów obwodowych. Co ciekawe, osoba odwiedzająca siłownie, nie jest w stanie osiągnąć takich efektów podczas treningu.

HIFEM – technologia z potencjałem

HIFEM (tj. High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) to nowatorska technologia elektromagnetyczna o ogromnym potencjale. Jak działa? HIFEM wywołuje selektywnie supramaksymalne skurcze mięśni. Dodatkowo inicjowany „impuls” utrzymuje skurczony mięsień przez kilkanaście sekund, tym samym:

 • Pobudza wzrost włókien kurczliwych,
 • Wpływa na powstawanie nowych białek,
 • Przyczynia się do rozrostu włókien mięśniowych.

Aktualnie żadna forma treningu nie jest w stanie wywołać fizjologicznie skurczy supramaksymalnych. Do tego potrzebny jest właściwy sprzęt.

Jak często przeprowadzać treningi EMS?

30 minutowy trening EMS należy przeprowadzać co 2-3 dni. Efekty są widoczne po zakończonej serii (tj. 4 zabiegi), a ich finalny wygląd będzie widoczny po 2-4 tygodniach od ostatniej sesji treningowej. No dobrze, a jak wygląda taka usługa w Bytomiu?

- Kombo Body Sculpting EMS to nieinwazyjny zabieg znajdujący się w ofercie Martess HAIR&BEAUTY, łączący tradycyjny system EMS, lipolaser i platformę wibracyjną. Połączenie potencjału trzech urządzeń przekłada się na efektywność zabiegową i to podczas jednej, 60-minutowej sesji. Osoba decydująca się na tą usługę, tak naprawdę odpoczywa na gabinetowym łóżku podczas zabiegu. Jak to wygląda w praktyce? Urządzenie wywołuje 20 tysięcy skurczów mięśni. Tym samym dochodzi do ich intensywnego wzrostu. Po elektrostymulacji sięgamy po lipolaser, który redukuje tkankę tłuszczową. Ostatnią częścią KBS jest platforma wibracyjna. Jej rola jest prosta, a zarazem znacząca. Urządzenie pobudza mięśnie całego organizmu. Z pewnością dużą zaletą treningu EMS w tej formie jest brak zakwasów. Klient nie poci się podczas całej sesji, a przede wszystkim może wrócić do codziennych czynności zaraz po zabiegu. Aby wykorzystać potencjał Kombo Body Sculpting EMS zaleca się przeprowadzenie 4 zabiegów, w odstępie 2-3 dni. – podkreśla Marlena Grzymkiewicz, certyfikowana specjalistka w modelowaniu sylwetki i kosmetologii.

Jakich efektów można się spodziewać?

Wszystko zależy od miejsca zabiegowego nad którym chce popracować pacjent. Jeżeli chodzi o pośladki to po pełnej, zakończonej serii można spodziewać się ich:

 • Uniesienia,
 • Ujędrnienia,
 • Powiększenia,
 • Wymodelowania,

a także redukcji tkanki tłuszczowej i wzmocnienia mięśni pośladków. Co do brzucha i jego okolic, z pewnością możliwe jest jego wyrzeźbienie poprzez zwiększenie masy mięśniowej i likwidację tłuszczu podskórnego, a także:

 • Ujędrnienie,
 • Poprawa napięcia wiotkiej skóry,
 • Redukcja tkanki tłuszczowej,
 • Wzmocnienie mięśni brzucha,
 • Wyszczuplenie talii.

Trening EMS a lipolaser

Klasyczny trening EMS pozwala na osiągniecie zdumiewających efektów i to w krótkim czasie. Aby je zoptymalizować i utrzymać jak najdłużej warto oprócz elektrostymulacji zdecydować się na lipolaser, który zapracował na miano pogromcy tkanki tłuszczowej. Do czego służy?

- Lipolaser to profesjonalne narzędzie pozwalające na redukcję tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała. Urządzenie emituje energię i przenika do głębszych warstw skóry. Reguluje dopływ tlenu do tkanek, rozszerza naczynia limfatyczne, a także wpływa na przepływ chłonki. Biostymulujący potencjał lipolasera zmienia metabolizm komórek tłuszczowych. Trójglicerydy ulegają rozpadowi. Co ciekawe, urządzenie nie tylko likwiduje tkankę tłuszczową, ale i cellulit. – dodaje właścicielka Martess HAIR&BEAUTY, ul. Wojciecha Korfantego 21 w Bytomiu.

Kto może zapisać się na trening?

Dobre pytanie. Trening EMS jest kierowany do wszystkich osób, które pragną pożegnać się ze znienawidzoną tkanką tłuszczową i wyrzeźbić mięśnie brzucha, pośladków lub innych obszarów. Niestety, przeciwskazaniem do jego przeprowadzenia są:

 • Ciąża,
 • Okres laktacji,
 • Choroba nowotworowa,
 • Choroba psychiczna,
 • Metalowe implanty w okolicach zabiegowych,
 • Rozrusznik serca,
 • Niewydolność płuc,
 • Niektóre choroby serca.

-------------------------------

Marlena Grzymkiewicz
Z wykształcenia kosmetolog estetyczny, ekonomistka i menadżer. Dyplomowana linergistka, trener kosmetologii i zarządzania salonem fryzjerskim/kosmetycznym. Właścicielka Martess HAIR&BEAUTY (ul. Wojciecha Korfantego 21 w Bytomiu). Inicjatorka „Kobiecy Bytom” czyli spotkań, które przyciągają ponad 500 kobiet do Bytomskiego Centrum Kultury – BECEK.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon