Turniej tenisowy ATP w Bytomiu

Najlepsi polscy tenisiści oraz czołowi zagraniczni zawodnicy rankingu ATP rozpoczną 26 sierpnia walkę w turnieju tenisowym Carbo-Koks Bytom Open 2013 z pulą nagród 15 tysięcy dolarów. Czy wreszcie doczekamy się polskiego triumfatora turnieju? O tym przekonamy się 31 sierpnia podczas wielkiego finału.

Bytomski2 5215d30a118c41 20782777

Zwycięzcami w latach ubiegłych byli: Denis Matsukevitch (Rosja, 2006 rok), Peter Luczak (Australia, 2007 rok), Laurent Recouderc (Francja, triumfator z roku 2008 oraz 2009), Pere Riba (Hiszpania, 2010), James Duckworth (Australijczyk, 2011) oraz ubiegłoroczny zwycięzca bytomskiego turnieju - Słowak Adrian Sikora.

W turnieju nie zabraknie również polskich zawodników, którzy osiągają coraz lepsze wyniki podczas międzynarodowych zawodów tenisowych, a ich konfrontacja z zawodnikami zagranicznymi jest szczególnie atrakcyjna dla fanów tenisa. Z każdym dniem turnieju emocje będą rosły aż do wielkiego finału 31 sierpnia. Wówczas poznamy zwycięzcę zawodów rozgrywanych na kortach Górnika Bytom już po raz ósmy.

Carbo-Koks Bytom Open 2013 to nie tylko nawiązanie do wspaniałych tradycji tenisowych, jakie zapisały się już na kartach sportowej historii Bytomia. Dzięki randze i udziałowi zagranicznych tenisistów czyni z Bytomia obok Warszawy, Poznania czy Sopotu jedno z najważniejszych miejsc międzynarodowych rozgrywek tenisowych w Polsce.

Więcej o CARBO-KOKS BYTOM OPEN 2013

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Jerzy janowicz bytom cup tenis

Szybki koniec Janowicza. Niemiec wygrał Bytom Cup

Gornik bytom poznan lotto superliga tenis

Ruszyła Lotto Superliga. Świetny start Górnika Bytom

Górnik Bytom będzie grać w tenisowej Lotto Ekstraklasie

Górnik Bytom w prestiżowej lidze. Do wygrania wielka kasa

Frech

Cały świat zobaczy herb Bytomia. Fręch zaczyna w Australii

M Fręch

Życiowy sukces tenisistki Górnika Bytom

Bytomski2 1378044352

Carbo-Koks Bytom Open zakończony

Bytomski2 czarnediamenty

Czarne Diamenty 2013