Uwaga! Będą strzelać! Myśliwi urządzą polowanie w Bytomiu

Koło łowieckie z Tarnowskich Gór zamierza przeprowadzić polowania na terenie Bytomia. Lepiej mieć się wtedy na baczności...

Noah Meinzer / Pixabay
Dzik w lesie

Myśliwi z Koła Łowieckiego „Orzeł” w Tarnowskich Górach znów zapuszczą się w Bytomskie lasy. Zgodnie z Prawem Łowieckim podano do publicznej wiadomości terminy zaplanowanych polowań na terenie obwodu obejmującego Bytom, Zabrze i Tarnowskie Góry.

W naszym mieście myśliwi wyjdą na łowy już 11 listopada. Polowanie odbędzie się w godzinach 9:00 - 12:00 w obrębie stawu Brandka, stawów miechowickich oraz stawu Mikulczyce. Następnie znów pojawią się w Bytomiu 9 grudnia w godzinach 8:00 - 14:00, tym razem polując w kompleksie leśnym pomiędzy ulicami Podleśną, Suchogórską i osiedlem Stroszek. Tuż przed Bożym Narodzeniem, 23 grudnia w godzinach 8:00 - 14:00 będą strzelać w lesie pomiędzy ulicami Frenzla i Stolarzowicką.

W nowym roku myśliwi znów powrócą do Bytomia. 6 stycznia w godzinach 8:00 - 14:00 odbędzie się polowanie w lesie między autostradą A1 a ulicą Stolarzowicką, natomiast 13 stycznia w tych samych godzinach polowanie obejmie kompleks leśny w Reptach i Suchej Górze pomiędzy ulicami Suchogórską, Blachówką i Gliwicką.

W powyższych terminach ze względów bezpieczeństwa lepiej omijać rejony łowisk. W obowiązku koła łowieckiego będzie oznakowanie obszaru tablicami ostrzegawczymi przed terminem rozpoczęcia polowania.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon