Uwaga! Będą strzelać! Myśliwi urządzą polowanie w Bytomiu

Koło łowieckie z Tarnowskich Gór zamierza przeprowadzić polowania na terenie Bytomia. Lepiej mieć się wtedy na baczności...

Noah Meinzer / Pixabay
Dzik w lesie

Myśliwi z Koła Łowieckiego „Orzeł” w Tarnowskich Górach znów zapuszczą się w Bytomskie lasy. Zgodnie z Prawem Łowieckim podano do publicznej wiadomości terminy zaplanowanych polowań na terenie obwodu obejmującego Bytom, Zabrze i Tarnowskie Góry.

W naszym mieście myśliwi wyjdą na łowy już 11 listopada. Polowanie odbędzie się w godzinach 9:00 - 12:00 w obrębie stawu Brandka, stawów miechowickich oraz stawu Mikulczyce. Następnie znów pojawią się w Bytomiu 9 grudnia w godzinach 8:00 - 14:00, tym razem polując w kompleksie leśnym pomiędzy ulicami Podleśną, Suchogórską i osiedlem Stroszek. Tuż przed Bożym Narodzeniem, 23 grudnia w godzinach 8:00 - 14:00 będą strzelać w lesie pomiędzy ulicami Frenzla i Stolarzowicką.

W nowym roku myśliwi znów powrócą do Bytomia. 6 stycznia w godzinach 8:00 - 14:00 odbędzie się polowanie w lesie między autostradą A1 a ulicą Stolarzowicką, natomiast 13 stycznia w tych samych godzinach polowanie obejmie kompleks leśny w Reptach i Suchej Górze pomiędzy ulicami Suchogórską, Blachówką i Gliwicką.

W powyższych terminach ze względów bezpieczeństwa lepiej omijać rejony łowisk. W obowiązku koła łowieckiego będzie oznakowanie obszaru tablicami ostrzegawczymi przed terminem rozpoczęcia polowania.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

IMG 8019

Bytomianie zapłacą więcej za śmieci. Podwyżka jesienią

Straż pożarna Bytom (zdjęcie ilustracyjne)

Nocny pożar w kamienicy w Bytomiu. 12 osób ewakuowano

Przedszkole 48 remont

Przedszkole już nie szpeci. Jest estetycznie i ciepło

EC Szombierki

101. urodziny EC Szombierki. Licytacja czy wywłaszczenie?

Ulica Miarki, Bytom

Ulica Miarki. Nowa organizacja ruchu już na stałe

Gmach ŚUM w Bytomiu oficjalnie oddano do użytku

Remont gmachu ŚUM przy ul. Piekarskiej oficjalnie zakończony

Byt akukuotwarcie11

Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi rzut...