Bytomianin gra w zespole Agnieszki Chylińskiej. Wokalistka nakręciła nowy teledysk przy ul. Rostka

W zespole Agnieszki Chylińskiej gra bytomianin, Oskar Podolski. Liderka kapeli po czterech latach przerwy powróciła na scenę muzyczną. Premiera jej nowej płyty „Never Ending Sorry” odbędzie się jesienią tego roku. Teledysk jednej z piosenek wchodząc w skład albumu kręcony był w Bytomiu - przy ulicy Rostka.

Agnieszka Chylińska miała okazję poznać Oskara Podolskiego już 11 lat temu, gdy ten wystąpił w programie "Mam Talent", w którym jurorką jest dawna wokalistka zespołu O.N.A. Bytomian wówczas dał pokaz gry na... plastikowych wiadrach, czym zrobił wrażenie na Małgorzacie Foremniak i Robercie Kozyrze. Co ciekawe, jego występ nie przekonał Agnieszki Chylińskiej, która podczas castingu zagłosowała na nie. Jak widać historia lubi płatać figle, bo dziś bytomski perkusista gra w jej zespole.

Agnieszka Chylińska swoją ostatnią studyjną płytę wypuściła w 2018 r. Album "Pink Punk" promowany był przez piosenki "Mam zły dzień" oraz "Schiza". W grudniu 2019 r. jurorka "Mam talent" opublikowała jej koncertową płytę "25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol'and'Rock", która jest zapisem jej występu przed wielotysięczną publicznością na festiwalu Jurka Owsiaka. Wydarzenie wówczas odbyło się w Kostrzynie nad Odrą.

W lipcu br. do sieci trafił teledysk do nowej piosenki "Jest nas więcej" z albumu "Never ending sorry". Wokalistka w klipie przedstawiona została w sensacyjno-więziennej historii, w której pojawiła się w roli mężczyzny.

Drugi singiel kręcono w Bytomiu

Chylińska opublikowała już drugi singiel z nadchodzącego albumu. Klip "Kiedyś do ciebie wrócę" kręcony był w Bytomiu - przy ulicy Rostka, w sklepie ze starociami, i antykami. Realizacją teledysku zajęło się AG Studio z Tarnowskich Gór. To czwarty teledysk zrealizowany dla Agnieszki Chylińskiej. Dom produkcyjny, którego właścicielem jest Adam Gawenda nakręcił też klip do przeboju „Królowa Łez”. Akcja wówczas odbywała się w Tarnowskich Górach.

Poprzedni teledysk do piosenki "Jest nas więcej" również realizowany był na Górnym Śląsku - w Zabrzu w niedziałającym zakładzie karnym. Gościnnie wystąpił w nim Adam Woronowicz. Natomiast w teledysku do "Kiedyś do Ciebie wrócę" można zobaczyć aktora Piotra Głowackiego. Album „Never Ending Sorry” ukaże się jesienią tego roku. Produkcją płyty zajął się Top Management.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon