Weź udział w nowym programie Agory Bytom. Czekają atrakcyjne nagrody

Agora Bytom wprowadza dodatkowe korzyści dla kupujących. Czeka na nich katalog cennych nagród rzeczowych. Wystarczy skanować paragony, zbierać specjalne monety i wymieniać je na prezenty. Wśród upominków są m.in. wejściówki na kręgle i ściankę wspinaczkową, vouchery na sushi i kosmetyki.

Nowa aplikacja to sposób na przyjemne zakupy. Przy okazji kupowania potrzebnych rzeczy dla siebie czy domu można otrzymać wartościowe nagrody. Katalog upominków jest szeroki i obejmuje kilka kategorii.

Atrakcyjne nagrody

Kupujący w Agora Bytom będą mogli odbierać nagrody w 4 kategoriach: Dla dzieci, Dla niej/dla niego, Pyszności i Rozrywka. Wśród prezentów dla najmłodszych znajdują się książki, puzzle i zabawki, np. lubiany przez dzieci „Pucio w mieście”. Dla dorosłych przygotowano m.in. pakiety książek Lucindy Riley i Jakuba Żulczyka, a także zestawy kosmetyków i perfumy. Pasjonaci rozrywki mogą odebrać vouchery na grę w bilard, kręgle oraz wejściówki na ściankę wspinaczkową. W strefie restauracyjnej czekają desery lodowe i kawa od Carte d’Or, a także pierogi i vouchery do Gurin Sushi. Nagrody będą zmieniały się sezonowo, zgodnie z porą roku czy zainteresowaniem klientów.

Agora

Zbieraj Agora Monety

Klienci mogą wybierać prezenty indywidualnie, w zależności od liczby uzbieranych punktów, tzw. Agora Monet. Naliczane są one na podstawie paragonów w postaci procentowego zwrotu przypisanego do danego sklepu. Każda Agora Moneta ma wartość realnych złotówek, a nagrody – przypisaną wartość w Agora Monetach. Upominek można otrzymać już od 5 zebranych punktów, ale im większa liczba monet – tym cenniejsza nagroda, np. pozłacane kolczyki czy perfumy marki Hugo Boss lub Armani. Zebrane monety są ważne przez dwa miesiące, zatem nie warto zwlekać z wymianą na wybrany prezent.

Skanuj paragony

Aby punkty z zakupów trafiły na konto klienta, należy założyć indywidualny profil, a następnie skanować paragony z zakupów. Można to zrobić szybko i wygodnie w nowej, dedykowanej aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej. Najlepiej zrobić to tuż po wizycie w centrum handlowym – na rejestrację dowodów zakupu są dwa dni. Minimalna wartość zakupów na jednym paragonie to 30 zł, a maksymalna – 500 zł. Z jednego sklepu można zarejestrować do dwóch paragonów dziennie.

Agora

Szeroka współpraca

W nowym programie Agory Bytom bierze udział zdecydowana większość sklepów – aż 92%. Zwrot z paragonu waha się od 2 do 8% wartości zakupów. Co więcej, przy regularnych zakupach klienci mogą uzyskać status Silver lub Gold, które gwarantują dodatkowe korzyści i jeszcze wyższe zwroty. Warto regularnie sprawdzać wysokość zwrotów, który w każdym ze sklepów może być inny, a dodatkowo – wartości te będą się zmieniać. W ciągu miesiąca można zebrać maksymalnie 250 Agora Monet.

Więcej informacji o nowym programie – tutaj. Aplikację mobilną Agora Bytom można pobrać bezpłatnie w serwisach Google Play oraz App Store.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Agora Bytom budynek 1

Agora Bytom rozdaje urodzinowe torty!

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Klub Relaks

Sprawdź jakie zajęcia przygotował Bytomski Klub Relaks

Zdjęcie Główne

Jura Krakowsko-Częstochowska - atrakcje dla każdego

Zdjęcie Główne

Najlepsze gry karciane - co wybrać na początek?

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Bluzy Tommy Hilfiger od ANSWEAR

Stylowe kreacje ze sportowymi bluzami - idealne na jesień!