Weź udział w nowym programie Agory Bytom. Czekają atrakcyjne nagrody

Agora Bytom wprowadza dodatkowe korzyści dla kupujących. Czeka na nich katalog cennych nagród rzeczowych. Wystarczy skanować paragony, zbierać specjalne monety i wymieniać je na prezenty. Wśród upominków są m.in. wejściówki na kręgle i ściankę wspinaczkową, vouchery na sushi i kosmetyki.

Nowa aplikacja to sposób na przyjemne zakupy. Przy okazji kupowania potrzebnych rzeczy dla siebie czy domu można otrzymać wartościowe nagrody. Katalog upominków jest szeroki i obejmuje kilka kategorii.

Atrakcyjne nagrody

Kupujący w Agora Bytom będą mogli odbierać nagrody w 4 kategoriach: Dla dzieci, Dla niej/dla niego, Pyszności i Rozrywka. Wśród prezentów dla najmłodszych znajdują się książki, puzzle i zabawki, np. lubiany przez dzieci „Pucio w mieście”. Dla dorosłych przygotowano m.in. pakiety książek Lucindy Riley i Jakuba Żulczyka, a także zestawy kosmetyków i perfumy. Pasjonaci rozrywki mogą odebrać vouchery na grę w bilard, kręgle oraz wejściówki na ściankę wspinaczkową. W strefie restauracyjnej czekają desery lodowe i kawa od Carte d’Or, a także pierogi i vouchery do Gurin Sushi. Nagrody będą zmieniały się sezonowo, zgodnie z porą roku czy zainteresowaniem klientów.

Agora

Zbieraj Agora Monety

Klienci mogą wybierać prezenty indywidualnie, w zależności od liczby uzbieranych punktów, tzw. Agora Monet. Naliczane są one na podstawie paragonów w postaci procentowego zwrotu przypisanego do danego sklepu. Każda Agora Moneta ma wartość realnych złotówek, a nagrody – przypisaną wartość w Agora Monetach. Upominek można otrzymać już od 5 zebranych punktów, ale im większa liczba monet – tym cenniejsza nagroda, np. pozłacane kolczyki czy perfumy marki Hugo Boss lub Armani. Zebrane monety są ważne przez dwa miesiące, zatem nie warto zwlekać z wymianą na wybrany prezent.

Skanuj paragony

Aby punkty z zakupów trafiły na konto klienta, należy założyć indywidualny profil, a następnie skanować paragony z zakupów. Można to zrobić szybko i wygodnie w nowej, dedykowanej aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej. Najlepiej zrobić to tuż po wizycie w centrum handlowym – na rejestrację dowodów zakupu są dwa dni. Minimalna wartość zakupów na jednym paragonie to 30 zł, a maksymalna – 500 zł. Z jednego sklepu można zarejestrować do dwóch paragonów dziennie.

Agora

Szeroka współpraca

W nowym programie Agory Bytom bierze udział zdecydowana większość sklepów – aż 92%. Zwrot z paragonu waha się od 2 do 8% wartości zakupów. Co więcej, przy regularnych zakupach klienci mogą uzyskać status Silver lub Gold, które gwarantują dodatkowe korzyści i jeszcze wyższe zwroty. Warto regularnie sprawdzać wysokość zwrotów, który w każdym ze sklepów może być inny, a dodatkowo – wartości te będą się zmieniać. W ciągu miesiąca można zebrać maksymalnie 250 Agora Monet.

Więcej informacji o nowym programie – tutaj. Aplikację mobilną Agora Bytom można pobrać bezpłatnie w serwisach Google Play oraz App Store.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon