Wieżowce na Witczaka ocieplone. BSM ma w planach kolejne termomodernizacje

Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa może pochwalić się kolejną, udaną realizacją. Prace związane z termomodernizacją wieżowców przy ulicy Witczaka zostały zakończone. Efekt końcowy robi wrażenie, Bytom pięknieje w oczach. BSM nie spoczywa na laurach. W przyszłym roku metamorfozę przejdą kolejne budynki.

Zmiany, zmiany, zmiany

Od kilku lat Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa dba o bytomskie okolice i sukcesywnie modernizuje budynki swoich zasobów. Ich ciężka praca zaowocowała. Wyremontowane nieruchomości cieszą oko, a także poprawiają wizerunek samego miasta. BSM doskonale zdaje sobie sprawę, że realizowane przez nich inwestycje nie wiążą się tylko z lepszą estetyką infrastruktury, ale przede wszystkim niższymi stratami ciepła.

- Dzięki dociepleniu wszystkich ścian, cały budynek jest w stanie ograniczyć zużycie ciepła, ponieważ jest równomiernie ogrzany. Dla mieszkańców spółdzielni to dobra wiadomość. W swoich domach mają odpowiednią temperaturę, a ich rachunki za energię cieplną obniżają się. O korzyściach płynących z termomodernizacji mówi sam Prezes Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – Andrzej Panek:

- Termomodernizacja jest jednym z kluczowych procesów inwestycyjnych, realizowanych w obrębie naszych zasobów. Docieplenie budynków wpływa również na domowy budżet mieszkańców. Z jednej strony termomodernizacja sukcesywnie obniży opłaty za ogrzewanie, a z drugiej zwiększy wartość mieszkań, poprzez estetykę samej nieruchomości. Cieszę się, z tak pozytywnego odbioru tych inwestycji pośród członków spółdzielni - zaznacza Andrzej Panek, Prezes BSM.

Wieżowce na Witczaka ocieplone

Prace związane z termomodernizacją wieżowców na Witczaka zostały zakończone, a tereny wokół bloków zostały uprzątnięte i przywrócone do pierwotnego stanu. Nie da się ukryć, że jest to kolejna udana inwestycja ciesząca oko. Wykonawcą prac termomodernizacyjnych była firma HEBDA, która na rynku działa od lat. Oprócz wieloletniego doświadczenia, wyróżnia ich także jakość wykonania. HEBDA stawia na materiały najlepszej klasy i właśnie z tego powodu świadczy realizacje na najwyższym poziomie. Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa jest zadowolona z efektu końcowego, zwłaszcza podwyższenia komfortu ciepła mieszkańców. Przyszły rok będzie równie pracowity dla BSM co obecny. Dlaczego? Spółdzielnia ma w planach termomodernizacje budynków i wiele więcej. Bądźcie na bieżąco i śledźcie ich aktualne poczynania - TUTAJ. Ich zaangażowanie jest godne pochwały. Bytom staje się coraz ładniejszym miastem.

Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa (Biuro Zarządu)

ul. Kolejowa 1a
41-902 Bytom
Tel.: (32) 281 12 91
E-mail: zarz@bsm.bytom.pl || FACEBOOK

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon